Jump to content

Recommended Posts

Witam, poszukuję głośników komputerowych które nie będą tak ciemne jak edifiery r2600 (kupiłem tydzień temu i jestem zawiedziony), b77 słuchałem i odpowiadało mi ich brzmienie a szczególnie "góra" aczkolwiek przeszkadzał mi bas, który zamiast być sprężysty, zamulał i rozlewał się. Poszukuję jaśniejszej, bardziej neutralnej alternatywy dla r2600 w podobnym guście co microlab b77 ale z precyzyjnym basem i ogólnie lepszą jakością dźwięku. Czy Microlab 7C albo personus eris 4.5 są dobrym kierunkiem? 

Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki za informację, a czy solo 26 są w miarę neutralne w górnych pasmach? Słuchałem ich na yt, to brzmią podobnie do b77 tylko jakby z lekkim cofnięciem góry i wyższej średnicy. Ale poza tym bardzo w porządku. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...