Jump to content

Recenzja głośników Edifier S2000 MKIII


Recommended Posts

Świetna recenzja niezwykle udanego i ciekawego modelu głośników. Tytułem uzupełnienia chciałbym Szanownego Recenzenta poprosić o podjęcie próby odniesienia Edifierów do nieco tańszych, a goszczących już kiedyś na łamach bloga Swansów M200. Czy jest to ta sama kategoria dźwiękowo-wagowa? Które z nich operują bardziej ocieplonym dźwiękiem? 

Link to post
Share on other sites

Po przeczytaniu recenzji zacząłem się zastanawiać czy by nie nabyć rzeczonych głośników. Jedyne co mi w nich nie pasuje (do mieszkania), to kolor drewna. Myślicie że będzie dało się to jakoś przemalować lub zakleić żeby były całkiem czarne?

Link to post
Share on other sites

Raczej "szprejem" będzie ciężko taki temat załatwić. Oklejanie z zewnątrz fornirem jest potencjalnie najprostsze, ale zależy też od jakości kleju itd. Najlepsze byłoby wykonanie własnych paneli na zamówienie, wcześniej rozkręcając kompletnie głośniki i naruszając w ten sposób gwarancję, no i kosztując przy tym konkretnie. Sam osobiście wolałbym poszukać innych głośników, jeśli wygląd jest nie do zniesienia i nie do przeskoczenia. 

Link to post
Share on other sites

Dzięki za szybką odpowiedź. Zastanawiałem się ew. nad jakąś folią, taką którą się np. auta okleja.

 

A coś w podobnym pułapie cenowym byłbyś w stanie polecić? Szczerze powiem że zalety które wymieniałeś w recenzji przemawiają do mnie, zwłaszcza (obok jakości dźwięku), "brak aż tak dużego rygoru poprawnego rozstawienia" i Bluetooth z aptX HD.

 

Edited by seiya
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...