Jump to content

Słuchawki BT z dobrym bassem do 650zł

Recommended Posts

Witam,

Szukam słuchawek bezprzewodowych.. ostatnim razem kupiłem Audio Technica ATH-SR50BT.. Jednak brakuje w nich bassu dla mojego ucha i je zwróciłem. Szukam słuchawek na codzien - do pracy, na siłownię , do tramwaju. Słucham muzyki elektronicznej stąd takie oczekiwania. Audio Technica grały na prawdę bardzo dobrze, ale bass nie był głęboki i wyrazisty. Preferuje słuchawki nauszne, które nie będą wyjątkowo duże z racji przeznaczenia jednak mogą być też douszne jeśli będą wyjątkowo dobre.

Ktoś pomoże? Będę wdzięczny :)

Posted (edited)
2 godziny temu, Hardened napisał:

Sorry, w takim razie ten model (dokanałowy) jest doskonały pod zastosowania mobilne i serwuje piękny bas (włacznie z subbasem), doskonały - naturalnie w moim subiektywnym odczuciu - do słuchania elektroniki:

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audio-technica-ath-ck3tw-true-wireless/

Wydają się porządne, dzięki :) Zastanowię się.

Jakiś porządny nauszny odpowiednik będzie ciężko w tym przedziale znaleźć ?

Edited by macko555

Nadal nie wybrałem. Mam wrazenie, że w takim przedziale znalezienie czegoś co gra porządnie jest nie do osiągnięcia... Czytam o Sennheiser HD 450BT ale zdania są mocno podzielone. Ponoć ANC i jakość dźwięku są przeciętne.

13 godzin temu, arwena.oka napisał:

Jest teraz cashback 90zł na m50x bt. Ich aktualna cena to 749zł - 90zł to daje ci 659zł ;)

warunki zwrotu są tutaj opisane (w tym jakie sklepy biorą udział):

https://cashback.audio-technica.eu

Właśnie wyczytałem że te słuchawki nie mają ANC. wydawało mi się że taki budżet nie jest wcale jakiś mały ale widzę że znalezienie słuchawek w takich pieniądzach będzie znacznie trudniejsze niż myślałem.. Już mi się trochę odechciewa :(

8 godzin temu, macko555 napisał:

Właśnie wyczytałem że te słuchawki nie mają ANC. wydawało mi się że taki budżet nie jest wcale jakiś mały ale widzę że znalezienie słuchawek w takich pieniądzach będzie znacznie trudniejsze niż myślałem.. Już mi się trochę odechciewa :(

Rozumiem Cię doskonale bo od jakiegoś czasu też szukam słuchawek, które spełnią moje wymagania i nie zrujnują kieszeni.

Bardzo jest Ci ANC potrzebne? Posiadam M40X, które są prawie bliźniacze w konstrukcji do M50X i dość dobrze tłumią dźwięki otoczenia jak się je dobrze dopasuje do głowy - mąż gdy ich używa nigdy nie słyszy jak go wołam ;) Z resztą ja też ;)

ANC w sumie fajne jak chcemy na chwilę włączyć „dźwięki otoczenia”, żeby nie wpakować się pod samochód ;) tak jest chyba w sr50bt