Jump to content

Recommended Posts

A nie lepiej zamiast stać w miejscu i kupować podobne jakościowo urządzenia, to iść wyżej do przodu?

A swoją drogą po co chcesz wzmak kupować? Coś nie pasuje? Jeśli tak, to trzeba wyeliminować ten czynnik.

Link to post
Share on other sites

IMO miałem taki zestaw swego czasu X1S + X7S, i uważam, że jeśli tego AMPa kupić używanego/w dobrej cenie - jest to wielce wskazane. Scena, holografia, wysterowanie K7xx było na zdecydowanie wyższym poziomie już przy pierwszych odsłuchach - oczywiście wszystko dotyczy SE, po XLR ten wzmak nie jest zachwycający... Reasumując, polecam pożyczyć i posłuchać, ale ostrzegam, że będziesz chciał go zatrzymać :) 

Link to post
Share on other sites

Też miałem swego czasu x1s + x7s + K7xx i też mi się to bardzo podobało, ale to był mój pierwszy poważny zestaw, więc podchodzę do tego trochę sentymentalnie. To było w 2017 roku, i od tej pory pojawiło się sporo ciekawych rozwiązań w tej półce cenowej, chociażby wzmacniacze na licencji THX i różne comba z wysokimi modelami kości (niestety często z kiepską ipmleetacją tychże), także wybór spory. Z perspektywy czasy uważam że nie warto rozbudowywać x1s bo on jako combo w swojej cenie jest genialnym entry levelem, ale jako klocek pod rozbudowę - niekoniecznie. I tak jak wspomniał trez0r - wszystko rozbija się o cenę nabycia x7s.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...