Jump to content

Opinie o SENDYAUDIO AIVA


Co Lepsze jako przenośne do 1500 zł?  

 1. 1. Co Lepsze jako przenośne do 1500 zł?

  • HifiMan Sundara
   0
  • SendyAudio Aiva
   0


Recommended Posts

Witam ponownie, Przepraszam że piszę znowu ten sam wątek ale nie dostałem odpowiedzi a chciałem być pewien. planuję zakup słuchawek dla bliskiej osoby do około 1500 zł (Mam szeroką listę ale dziś się skupmy na tych konkretnych) to wyglądają na papierze całkiem ciekawie, Mają wszystko co potrzeba i niestety nie wiem, jak z zwrotami by przez 2 tygodnie potestować słuchawki na massie, amazonie i innych platformach i nie widziałem żadnej polskiej recenzji, Mógłby ktoś coś o nich powiedzieć. Bo dużo osób uważa za tą kwotę z niższą impedancją, nazwijmy to "specyfikacją przenośną" to najlepsze są Hifimany Sundary. miałby ktoś jakieś porównanie? 

Chodzi o to, bo były by używane z MP4 Apple i na stronie producenta Sundary mają impedancję na poziome 38 ohm, ale na testach wychodzi na 43-46. Nie Chciałbym sytuacji że grałyby za cicho. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
 • Create New...