Jump to content

[ROZWIĄZANE] Najwygodniejsze słuchawki do PC w budżecie 300zł.

Recommended Posts

Czytam recenzje, porównuje i szukam. Nie mam jednak odpowiedzi na pytanie  które słuchawki będą nadawały się do 14h pracy na komputerze. Już byłem zdecydowany na model: iSK HD-9999 problem polega na tym że to konstrukcja zamknięta, i obawiam się że nie ma tam za dużo powietrza co jest niewygodne i niezdrowe. Temu poszukuje słuchawek wokół usznych i bardzo wygodnych. Uszy mam duże, więc typ z Beyerdynamic DT990 też odpada pomimo przekroczenia budżetu. Co polecacie? Bardziej niż na dźwięku skupiłbym się na wygodzie.

Może warto by spróbować Koss PortaPro?

Co prawda to otwarte nauszne, ale w kwestii komfortu i długich sesji to u mnie topka. Jeśli brak jakielkowiek izolacji, wyciek dźwięku i sama konstrukcja nie będą problemem, to szedłbym w tym kierunku, o ile nie będzie się ich używać w biurze, w którym siedzą inne osoby. :)

Ewentualnie jakiś model dokanałowy, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań.

• Like 1

Słuchawki otwarte z reguły są znacznie wygodniejsze niż zamknięte. Są to często konstrukcje lżejsze i o lepszej wymianie powietrza w komorze. Ja niestety mało znam modeli otwartych w tym budżecie, trzeba czekać na pomoc innych lub szukać samemu po necie

Guest
This topic is now closed to further replies.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...