Jump to content

[ROZWIĄZANE] Najwygodniejsze słuchawki do PC w budżecie 300zł.


Recommended Posts

Czytam recenzje, porównuje i szukam. Nie mam jednak odpowiedzi na pytanie  które słuchawki będą nadawały się do 14h pracy na komputerze. Już byłem zdecydowany na model: iSK HD-9999 problem polega na tym że to konstrukcja zamknięta, i obawiam się że nie ma tam za dużo powietrza co jest niewygodne i niezdrowe. Temu poszukuje słuchawek wokół usznych i bardzo wygodnych. Uszy mam duże, więc typ z Beyerdynamic DT990 też odpada pomimo przekroczenia budżetu. Co polecacie? Bardziej niż na dźwięku skupiłbym się na wygodzie.

Link to post
Share on other sites

Może warto by spróbować Koss PortaPro?

Co prawda to otwarte nauszne, ale w kwestii komfortu i długich sesji to u mnie topka. Jeśli brak jakielkowiek izolacji, wyciek dźwięku i sama konstrukcja nie będą problemem, to szedłbym w tym kierunku, o ile nie będzie się ich używać w biurze, w którym siedzą inne osoby. :)

Ewentualnie jakiś model dokanałowy, jeśli nie ma żadnych przeciwwskazań.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za propozycje, ale szukam czegoś co nie opiera się na uszach. Mam bardzo wrażliwe uszy, urazy po sportach walki, i chciałbym aby była to konstrukcja wokółuszna. Czy możesz coś polecić?

Link to post
Share on other sites

Dziękuje za odpowiedź, właśnie lepiej żeby były otwarte. Chodzi mi o to abym nie czuł ciepła przy długim słuchaniu. AKG K701 wyglądają bardzo fajnie, ale czy są wygodne?

Link to post
Share on other sites

Słuchawki otwarte z reguły są znacznie wygodniejsze niż zamknięte. Są to często konstrukcje lżejsze i o lepszej wymianie powietrza w komorze. Ja niestety mało znam modeli otwartych w tym budżecie, trzeba czekać na pomoc innych lub szukać samemu po necie

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...