Jump to content

słuchawki zamknięte max 450zł

plesh132
 Share

Recommended Posts

cześć

jestem nowy na tym forum ... i od razu sie usprawiedliwię że nie znalazłem po wstępnym przeglądzie internetu słuchawek które by mi odpowiadały więc zakładam nowy temat żebyście mi doradzili ....

a mianowicie chciałem kupić jakieś słuchawki ( pisze "jakieś " ponieważ totalnie się na tym nie znam ) które dobrze wygłuszają otoczenie , nie są diabelnie drogie , i nie potrzebują drogich wzmacniaczy . słuchawek chciałem używać do słuchania muzyki , i vlogów na youtubie . słuchawki mogły by być raczej duże bo mam wielką łepetynę hehe 

wdzięczny jestem za wszelaki podpowiedzi i podane modele słuchawek

jeśli jakichś informacji brakuje to piszcie postaram sie jak najbardziej szczegółowo odpisać

pozdrawiam

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...