Jump to content

Słuchawki zamknięte wyciszające do 500 zł

Kazik
 Share

Recommended Posts

Witam, poszukuje słuchawek nausznych/wokółusznych, najlepiej dużego rozmiaru, myślę, że powinny być zamknięte lub półotwarte, które dobrze wyciszają otoczenie zewnętrzne, ale także których nie słychać przy głośnym słuchaniu muzyki. Jeśli nie to przynajmniej dobrze wyciszających otoczenie. Prawdopodobnie chodzi mi o słuchawki z noise cancellingiem, ale dopiero dziś dowiedziałem się w ogóle o istnieniu takiego systemu(nie jest to konieczność). Będą używane głównie do głośnego słuchania muzyki. Słuchawki oczywiście im tańsze tym lepsze, ale ogólnie cena do 500zł max 600 zł jeśli będzie warto dopłacić. Gatunki muzyczne to głównie rock, ale często tez rap, dubstep i muzyka elektroniczna. Słuchawki będą podłączane pod mini wieżę podłączona do laptopa lub bezpośrednio do laptopa. Dlaczego takie słuchawki? Siedzę ze wspólnikiem w jednym pokoju i on zazwyczaj słucha muzyki w słuchawkach podczas pracy a ja z głośników i każdy lubi dosyć głośno. Kończy się to tak że on pogłaśnia bo słyszy moją muzykę w słuchawkach a ja pogłaśniam bo słyszę jak grają jego słuchawki przy głośnym słuchaniu. Jeśli ktoś z Was mógłby polecić takie słuchawki będę bardzo wdzięczny. 1 października wspólnik ma urodziny i chciałbym mu takie słuchawki kupić :) Tak na szybko, znalazłem coś takiego >> http://www.panasonic.com/pl/consumer/domowa-rozrywka/sluchawki/naglowne/rp-hc800.html

P.S. Jeśli te słuchawki można by było też podłączyć pod telefon z androidem (HTC ONE m7 lub 10) i używać do biegania to też sam bym sobie takie kupił, ale to tylko na marginesie, najważniejsze jest to co powyżej.

Z góry bardzo dziękuje za pomoc, pozdrawiam, Kazimierz K.

Edited by Kazik

Witam Panie Kazimierzu,

Jeśli chce Pan mieć wyciszenie otoczenia, w grę wchodzą tylko rozwiązania zamknięte. Warto zainteresować się Brainwavz HM5 lub Reloop SHP-1, jako że mają największe w tej cenie wyciszenie pasywne ze sprzętu, który testowałem. Recenzję tych pierwszych znajdzie Pan na blogu, jak również wpis w Polecanych słuchawkach pełnowymiarowych.

Pozdrawiam.

Dziękuję za pomoc. Chyba zdecyduję się na Reloop SHP-1. Obecnie można je kupić za 300zł ponadto mają 2 lata gwarancji (Brainwavz 1 rok-500zł) a specyfikacje są praktycznie identyczne, Reloop jedynie 5dB mniej. Ponadto Reloop są zachwalane przez graczy, a wspólnik też lubi pograć w CS'a :) Brainwavz co prawda mają w zestawie dwa kable, nauszniiki do wymiany i etui (czego nie mają słuchawki Reloop), ale nie sądzę żeby to było warte dopłaty 200zł. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc i serdecznie pozdrawiam.

P.S. Rozumiem, że wspomniane słuchawki Panasonic nie były warte wspomnienia o nich przez Pana? :)