Jump to content

DAC/AMP-USB do akg m220


Recommended Posts

Witam wszystkich,

w zeszłym tygodniu przyszły do mnie akg m220 pro z massdrop'a. Słuchawki sprawują się dobrze, ale niekiedy brakuje mi mocniejszego basu. Zastanawiałem się nad fiio e18 i trochę o nim czytałem, lecz nadal nie wiem jak to jest z tym podbiciem basu. Efekt jest minimalny czy znaczący, i czy bas nie traci przez to na jakości?

Szukam przenośnego dac/amp, dobrze żeby miał możliwość podłączenia do telefonu, ale niekoniecznie. Czy fiio e18 dobrze się tu sprawdzi? Cena do 400zł, ale na rynku amerykańskim (mam znajomego który może to przywieźć, więc ominę cło).

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Na standardowych nausznicach M220 PRO akurat mają dosyć dużo basu, ale jeśli pragnie Pan zwiększyć dodatkowo jego ilość i jednocześnie aby mieć opcję podłączenia wygodnie pod telefon, E18 faktycznie może się Panu ładnie sprawdzić. W tej cenie i tą drogą opłaca się.

Co do basu - jest on realizowany u FiiO za pomocą albo regulacji cyfrowej, albo osobnych układów, ale efekt był znaczący.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...