Jump to content

Recommended Posts

Cześć, mam prośbę w zakupach, Potrzebuje słuchawek do 1500 zł z niską impedancją, ponieważ będą podłączone do MP4. Obecnie wybieram AQ NightOwl i Meze Classic, lecz mile wysłucham innych propozycji, również mam skromny budżet na wzmacniacz lub dac który będzie podłączony do laptopa i Słuchawki wraz z Dackiem/wzmakiem czy innym mogą być z rynku wtórnego lub słuchawki z daciem jako zestaw. Wygląd nie ważny, Przydałaby się dobra izolacja od otoczenia. Słucham prawie każdego gatunku. Nauszniki Lepiej Skórzane (Lecz może być też coś ciekawszego jak w NO jako Materiał nauszników) Auto-regulacja fajny bajer. Może znajdzie wzmacniacz który normalnie kosztuje z 400 stówki albo i lepiej jako używany i byłbym zadowolony gdyby fajnie grał z zaproponowanymi przeze mnie lub przez was słuchawkami, Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
21 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Za 2000 zł są Meze 99 + wzmacniacz iFi Audio w promocji. Nawet u mnie na sklepie. Rozwiązałoby to wszelkie problemy od razu i na przyszłość. 

Tak ale Ta Mp4 nie posiada Bluetootha i nie wiem czy da się jak w Fiio e10k Olympus2 podłączyć do kompa/lapka. wzmacniacz nie musi być aż takiego stopnia bo nie byłby zawsze używany. i Może masz jakąś Propozycję inną? Z miłą chęcią wysłucham. i Nie przekreślam NO i 99 ale możesz też coś innego zaproponować : )

Link to post
Share on other sites
8 minut temu, ImNotAudiophile napisał:

ale możesz też coś innego zaproponować

Biorąc pod uwagę, że nie podałeś żadnych wymagań dźwiękowych, to każda opcja z polecanych powinna się wpasować jeśli będzie spełniała wymaganie niskiej impedancji i dobrej izolacji.

12 minut temu, ImNotAudiophile napisał:

Tak ale Ta Mp4 nie posiada Bluetootha i nie wiem czy da się jak w Fiio e10k Olympus2 podłączyć do kompa/lapka.

To podłączysz kablem jack-jack z wyjścia słuchawkowego mp4 do wejścia liniowego xcan. xCan nie podłączysz po USB do komputera, jedynie Bluetooth, ewentualnie do wejścia liniowego.

 

 

Link to post
Share on other sites

"Cześć, mam prośbę w zakupach, Potrzebuje słuchawek do 1500 zł z niską impedancją, ponieważ będą podłączone do MP4. Obecnie wybieram AQ NightOwl i Meze Classic, lecz mile wysłucham innych propozycji, również mam skromny budżet na wzmacniacz lub dac który będzie podłączony do laptopa i Słuchawki wraz z Dackiem/wzmakiem czy innym mogą być z rynku wtórnego lub słuchawki z daciem jako zestaw. Wygląd nie ważny, Przydałaby się dobra izolacja od otoczenia. Słucham prawie każdego gatunku. Nauszniki Lepiej Skórzane (Lecz może być też coś ciekawszego jak w NO jako Materiał nauszników) Auto-regulacja fajny bajer. Może znajdzie wzmacniacz który normalnie kosztuje z 400 stówki albo i lepiej jako używany i byłbym zadowolony gdyby fajnie grał z zaproponowanymi przeze mnie lub przez was słuchawkami, Pozdrawiam" Była to moje Poprzednie pytanie. Dużo osób mi mówiło ze nie mam sprecyzowanych Wymagań dźwiękowych to tak, Lubię ciepły dźwięk i porządne Soprany. Scena powinna być rozbudowana. Takie które wypatrzyłem jako opcjonalne to :

Meze 99 Classic


AudioQuest NightOwl


HifiMan Sundara


Audeze lcd 1


Monolith m1060c.

 

Propozycja Meze 99 i Ifi daciem jest dobra lecz wolałbym żeby dac też miał Możliwość podłączenia do lapka przez USB lecz w Ostateczności nie musi. Również Możecie zapropować inne słuchawki i DACi ale maksymalnie żeby było to 2k. Na pewno nie może być to typu jak STAX w tym zestawie Ponieważ głównie będzie użyta MP4. Dac prawdopodobnie używany wtedy gdy będzie używany laptop. Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nie potrzebne Ci więcej propozycji, bo wybrałeś 5 słuchawek, których nie słuchałeś i póki co jest to strzał w ciemno, a im więcej słuchawek do wyboru, tym wybór cięższy.

Nie mniej wyboru słuchawek i tak musisz dokonać sam. Najlepiej jakbyś poszedł posłuchał kilku z nich i wtedy miał większe pojęcie czego chcesz, a co Ci nie pasuje. Jeśli nie, kup któreś przez internet sprawdź i jeśli się nie spodobają, to odsyłaj. Dopiero potem jak wybierzesz na 100% słuchawki dopieraj do tego DAC/AMP.

Link to post
Share on other sites

Ja ze swojej strony dorzuciłbym jeszcze do tej listy Beyerdynamic DT177x Go. Przyjemne słuchawki będące nieco bardziej "ugładzonymi" i "ludzkimi" DT1770 Pro przystosowanymi do użytku z urządzeniami mobilnymi. Dwie pary nauszników w zestawie (welur i eko-skóra). Niestety ciężko o lokalny odsłuch ze względu na specyfikę dystrybucji, 

Edited by remedy8
Pominięcie informacji
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...