Jump to content

Słuchawki głównie do gier-700/800 zł

Recommended Posts

Witam.

Panowie,szukam swoich pierwszych "lepszych" słuchawek,do tej pory miałem same "gamingowe" słuchawki jakkolwiek to brzmi :D

Obecnie mam HyperX Cloud Alpha,jakoś szczególnie złego słowa nie mogę o nich powiedzieć,najbardziej zależy mi na pozycjonowaniu wroga w grach FPS oraz wygodzie,te 2 elementy są kluczowe :)

Alphy to konstrukcja zamknięta,może i fajnie izoluje dzwięk z otoczenia jednak uszy strasznie się pocą,wymieniłem nausznice na welurowe,jednak słuchawki straciły kompletnie brzmienie :)

Z racji tego iż poczytałem sporo różnych tematów na różnych forach,bardzo,bardzo dużo osób poleca Beyerdynamic DT 990 PRO

Ponoć bardzo wygodne,można mieć na głowie kilka godzin i ich nie czuć a do tego w grach też spisują się rewelacyjnie :D Ideały :D ?

Bardzo proszę o jakiekolwiek sugestię,ja niestety nie znam się na sprzęcie audio a do tego mieszkam w kiepskiej lokalizacji więc nawet nie mam gdzie iść i przetestować :/

Pozdrawiam serdecznie.

42 minuty temu, HighQualityAudio napisał:

Ideały :D ?

Zawsze można kupić i sprawdzić. A jak się okażą nieidealne, zwrócić w terminie 14 dni. Recenzja DT990 Edition jest na blogu.

Plus proszę nie stosować centrowania tekstu, nie da się tego czytać (przynajmniej ja mam problem). 

• Approved 2

Ogólnie DT990 są naprawdę w porządku, no i oferują dość "efekciarskie" brzmienie ze względu na podbity bas i sopran, (wystrzały, wybuchy, etc.). Lepszym pod względem immersji rozwiązaniem byłyby K702 (czy nawet lepiej przewyższające budżet K712) - znacznie łatwiej "zlokalizować" w nich cel nie patrząc w ekran (sprawdzane w Overwatch na Dolby Atmos for Headphones, gdzie IMO poziom implementacji dźwięku przestrzennego jest jednym z najlepszych ze wszystkich sieciówek na rynku).
Czy da się obiektywnie lepiej w tej kwocie n iż powyższa dwójka? Będzie to raczej ciężkie. Ostatecznie HD599 i 598, ale to nadal nie poziom K702 (immersja), czy DT990 (ogólny experience).