Jump to content

Koto-odporne słuchawki dokanałowe do 200 zł - videokonferencje i muzyka


Recommended Posts

Cześć

Szukam słuchawek dokanałowych, na kablu z dobrym mikrofonem. Główny cel to videokonferencje, ale też i muzyka. Zależy mi na tym, żeby były dość solidne, najlepiej na grubszym/oplecionym kablu, odporne na kota. Budżet: 200 zł.

Do tej pory używałem JBL T110, ale tam któraś ze słuchawek pada regularnie co 3-4 miesiące.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Witam,

Jeśli neko-friendly, to może w ogóle bez kabla i z dobrym mikrofonem? W tej cenie Xiaomi Mi True Wireless Basic zrobiły na mnie spore wrażenie. Wyżej od nich świetne w takich zastosowaniach są CK3TW, ale ze względu na nielimitowany czas czuwania, wciąż "Ksiajomi" mogą być paradoksalnie bardziej użyteczne. 

Alternatywa to przejście na słuchawki pełnowymiarowe. Tam kable są z reguły grubsze. W dokanałówkach w tej cenie nie dostanie się jednoznacznie pancernych kabli.

Link to post
Share on other sites

A jak wygląda kwestia baterii i mikrofonu w tych Xiaomi? Słuchawki muszą wytrzymać 8 godzin pracy dziennie oraz kilka godzin użytku domowego, czyli jakieś 12-15 godzin na dobę. Pełnowymiarowe odpadają ze względu na rozmiar. Muszą zmieścić się bez problemu do torby laptopa/torebki.

Link to post
Share on other sites

Z autopsji wiem, że żeby coś było odporne na kota to musi być naprawdę pancerne. Żadne oploty jeszcze nie dały sobie rady z zębami mojego kota. I to przy słuchawkach pełnowymiarowych więc dokanałowe pewnie tym bardziej nie mają szans.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Okej, udało mi się wyrwać Philips SHB2505 za 199zł w EuroRTVAGD. Uznałem, że 4 ładowania po 4 godziny starczą, a znajdę w ciągu dnia pracy 40 minut by je naładować.

Grają całkiem przyzwoicie bass jest dosyć niski, są zdecydowanie głośne, chociaż do muzyki ciut zbyt jasna góra jak na mój gust. Mikrofon też się spisuje bardzo dobrze.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...