Jump to content

Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc w wyborze źródła do Beyerdynamic DT880 600 ohm. Budżet to maksymalnie 800zł. Muzyki będę słuchał z komputera (Płyta główna to Msi B450m pro-m2) więc przydałoby się jakieś lepsze źródło od integry z płyty głównej. Szukam źródła które da radę napędzić te 600 ohm, dodadzą dynamiki bo basu oraz ujarzmi (stonuje) górę. W grę wchodzą tylko nowy sprzęt. 

Edited by Radosławmilenials

Dragonfly Cobalt? Doda basu, utemperuje górę, powinien je odpowiednio występować. Warto przynajmniej sprawdzić, zawsze można zwrócić w przeciągu 14 dni.

Posted (edited)
4 godziny temu, Palpatine napisał:

Dragonfly Cobalt? Doda basu, utemperuje górę, powinien je odpowiednio występować. Warto przynajmniej sprawdzić, zawsze można zwrócić w przeciągu 14 dni.

da radę napędzić 600ohm? 

Edited by Radosławmilenials
5 godzin temu, Radosławmilenials napisał:

da radę napędzić 600ohm? 

Powinien, ale dla pewności i spokojnej głowy zaproponowałem zakup przez net z możliwością zwrotu.

Może być tak sobie przy Cobalcie i tych 600 ohm'ach. Na pewno na głośność nie zabraknie skali, ale z kontrolą może sobie nie poradzić. Trochę niski budżet jak na nowy sprzęt, w zasadzie jedyne co mi przychodzi w tej chwili do głowy to dopłata do Aune T1

Aune T1 będzie najrozsądniejszym wyborem, ale Cobalta poleciłem bo jako jedyny sprzęt który znam mieści się w budżecie.

Edited by Palpatine
Guest
This topic is now closed to further replies.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...