Jump to content

Jasne słuchawki bezprzewodowe do 300zl


Recommended Posts

Witam, poszukuję słuchawek bezprzewodowych do ok.max 300zł, zależy mi na muzykalności i jasności, nie przesadnie swidrującej po uszach ale wyczuwalnej i czystej, bas zdecydowanie nie jest priorytetem. Miałem przez 3 dni Creative Soundblaster Jam, ale na dużej głośności słuchawki bzyczą, szkoda bo grają bardzo przyzwoicie, szczególnie jeśli chodzi o "górę".

Ps. Fajnym dodatkiem byłby aptx

 

Edited by Dalfgar
Link to post
Share on other sites
30 minut temu, Dalfgar napisał:

zależy mi na muzykalności i jasności

Albo muzykalność, albo jasność. Jedno z dwóch. Ostatnio testowałem Audictus Conqueror - mają być teraz za równe 300 zł. Po kablu ciepłe, muzykalne i basowe. Po Bluetooth równe, neutralno-jasne. Niestety bez aptX, ale do 30 godzin pracy.

Ze słuchawek TWS definitywnie Xiaomi Mi True Wireless Basic za 100 zł zrobią robotę, choć to tylko 4 godziny pracy. 

Link to post
Share on other sites

Nie są to definicje muzykalności. Najczęściej słuchawki jasne są detaliczne, natomiast jakość to jakość - słuchawki o każdej tonalności mogą mieć wysoką jakość (czystość + szereg cech pobocznych). Prawdopodobnie nadal pasować będą tu wskazane przeze mnie propozycje. 

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Dzięki Wam za rady, skłaniam się ku Sennheiser 4.40 bt, czy bedą one dobrze współpracowały z rockiem progresywnym i muzyką klasyczną? Bo polecają ją do elektroniki ze względu na nisko schodzący bas. Zależy mi na detaliczności średnich i szczególnie górnych pasm jak wspomniał kolega wyżej.

Edited by Dalfgar
Link to post
Share on other sites

Swoją drogą może znacie jakiś sposób na to bzyczenie w słuchawkach Creative sound blaster jam, bo zamówiłem 2 parę i na dużej głośności to samo sie dzieje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...