Jump to content

AKG K553 Pro Studio

Dans
 Share

Recommended Posts

Witajcie, mam szybkie pytanko. Na massdrop sa obecnie (3days left) AKG K553 Pro Studio. Czy ktos moze zamawial, juz ma? Jak dzwiekowo maja sie do k550? No i na koniec pytanie czy sa Waszym zdaniem warte swej ceny z transportem do PL to okolo 150 dolarow (cena K550MK2 w PL to okolo 700zl). Wiekszosc angielskojezycznych recenzji jakie widzialem i czytalem na ich temat to w sumie troche takie pianie z zachwytu. Dziekuje serdecznie za wszelkie mozliwe odpowiedzi przed uplywem 3 dni gdy mozna je jeszcze zamowic :)

553 to to samo co nasze 550 mk2 .

To jest wersja na rynek U.S

Mniejsza scena niz w MK1 trochę wiecej basu .

Bardzo wygodne nakładasz i zapominasz że są na głowie

Dolicz vat i cło i wyjdzie taka sama cena jak za nasz Mk2

Dzieki za reakcje, w sumie moze napisze cos wiecej. Posiadam obecnie AKG 220M z Massdrop ktorych uzywam do komputera wraz z aiune x1s (zakupionym dzieki recenzji wlasnie na tym portalu). Sluchawki sa bardzo dobre ale jako ze mieszkamy przy ruchliwej ulicy szukam czegos zarazem lepiej wyciszonego ale rowniez chce wyprobowac czegos bardziej ekstremalnego (mniej dobrego we wszystkim a w czyms bardzo dobrego czy wybitnego) i jak to odbierze moje ucho. Szczerze wiem w ktora strone udac sie w poszukiwaniach. Moj budzet to bylo max 600 zl ale zastanawiam sie czy nie powiekszyc go do 700. Z jednej strony ciagnie mnie w strone DT 770 PRO 250 Ohm czyli konstrukcji zamknietej i bardziej basowej z tego co czytalem w recenzjach, Z drugiej bardzo bym chcial wyprobowac AKG K701 na ten przyklad z zupelnie odwrotnych powodow, poniewaz sa otwarte i pomimo innej specyfiki potrafia zagrac zupelnie inaczej. Mam poprostu spory galimatias w glowie i gdyby nie pieniadze to pewnie obie opcje bym testowal. Generalnie najchetniej po przeczytaniu roznych recenzji to bym poczekal na K7XX z massdrop ( i otwarte i ponoc swietny bass) a do kompa pozostal jednak z 220m. Niestety nie wiem kieddy beda i pewnie wyjdzie sporo wiecej niz zakladany budzet na sluchawki. Moze jeszcze male info na temat czego slucham prywatnie jesli ktos poslucha czegos w stylu "brandy and monica the boy is mine" Diana King, Nate Dogg - i got love czy outkast a do tego doda instrumentalne kawalki w stylu np. Wojtka Pilichowskiego a w momentach potrzeby wyciszenia cow s klimatach Elta James - at last, czy Nirvana unplugged to pokryjemy takimi klimatami/gatunkami 80-90% czasu ktory poswiecam muzyce.