Jump to content

Słuchawki dokanałowe 350zł metal/rock


Qjasiu
 Share

Recommended Posts

Poszukuję słuchawek dokonałowych w cenie 350zł(najlepiej z darmowa wysyłką jak np: w ceneo). Będą to moje pierwsze słuchawki powyżej 50zł, tak więc nie mam pojęcia czego oczekiwać po tych całych scenach, dźwiękach niższych i wyższych. Słucham praktycznie wyłącznie rocka/metalu, muzyka jest odtwarzana na Sony Xperia Z1 Compact.

Zastanawiałem się na polecanymi na stronie Etymotic Research MK5, jednak mają słaby bas, czy to aby nie przekreśla ich patrząc na moje gusta muzyczne?.

Dziękuje z góry za odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Etymotic MK5 bym chyba jednak odradził - nie są to "łatwe" słuchawki i faktycznie brzmią inaczej. Basu mają niewiele, ale bardzo dobrze reagują na EQ. Zapewniają też doskonałą izolację, więc jeśli ona jest ważna, to bardzo polecam.

Na Pana miejscu zaintersowałbym się modelami Ostry KC06A i Brainwavz M3 - myślę że będą odpowiednie do wskazanych przez Pana gatunków muzycznych. Albo dołożyć 100zł do znakomitych Yamaha EPH100.

Wysłane z mojego E6633 przy użyciu Tapatalka


Link to comment
Share on other sites

Zastanowiłbym się porządnie nad zakupem tak drogich słuchawek, bo może po prostu Pan ich nie potrzebuje. Wydając 400 zł można nadal być niezadowolony z uzyskanego dźwięku. 

Osobiście zacząłbym od wycieczki do salonu audio gdzie można posłuchać paru modeli (np. Mp3store) i wtedy będzie Pan wiedział czego spodziewać. 

A jeżeli nie ma możliwości wcześniejszego zakupu to zacząłbym od Brainwavz Delta. To są dość neutralne słuchawki o bardzo dobrym stosunku ceny do jakości, a dadzą  pojęcie czego można się spodziewać w droższych słuchawkach. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...