Jump to content

Recommended Posts

Witam, wiem ze prawdopodobnie przychodzę już z oklepanym pytaniem ale z strony zniknęły wszystkie polecane zestawy 2.1 i również znalazłem dlaczego lecz mimo wszystko potrzebuje znaleźć taki zestaw do 800zł. Wiec byłbym bardzo wdzięczny gdyby był ktoś w stanie podać mi taki zestaw z wcześniejszych polecanych zestawów ewentualnie polecił jakiś inny.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Oficjalne stanowisko w tej sprawie, które chciałbym aby przy tej okazji widniało na forum:
 

Cytat

 

Głośniki komputerowe 2.1 oraz 5.1 zostały na dzień dzisiejszy usunięte z Polecanych ze względu na brak produktów przeze mnie testowanych i jednocześnie godnych polecenia, a będących w ciągłej produkcji.

Polecane głośniki, tak samo jak słuchawki, są prowadzone przeze mnie z dużą starannością i w oparciu o moje własne doświadczenia. Dlatego w celu trzymania względnie wysokiej aktualności, pojedyncze zestawy 2.1 i 5.1 zostały usunięte.

Nie jest wykluczone że takie zestawy wrócą, ale tylko jeśli trafię na taki zestaw, który uznam za sensowny i warty wpisania w zestawienie. 

 

 

Co do modeli 2.1, może będę testował coś od Edifiera, więc będzie to okazja aby to i owo powiedzieć. Czemu jednak koniecznie chce Pan model 2.1?

  • Like 1
Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Akurat to jest dla znajomego który chciał żebym pomógł właśnie wybrać głośniki i mówił ze bardzo chce żeby był sub w tym zestawie. Może nie jest to dobry argument ale chce taki zestaw żeby mieć na jakieś imprezy małe w domu i oczekuje tego wręcz żeby ten  bass był odczuwalny

3 minuty temu, LoCzekk napisał:

Jeśli masz trochę więcej miejsca to coś z używek 2.0 + wzmak, da radę w tej kwocie ogarnąć.

Domyślam się ze to będzie rozsądniejsze rozwianie i używki są brane pod uwagę. Chociaż jest on dużym laikiem i nie oczekuje zestawu pod rozbudowę czy takiego który wymaga jakieś większej uwagi przy podłączaniu dlatego najlepiej jakby to był taki zestaw ze te głośniki podłączy się do suba i tyle.

Edited by Badgier
Błąd
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Jeśli dalej szukasz to w trochę wyższym budżecie i przy odrobinie cierpliwości (przesyłka z zagranicy) Masz świetny setup 2.1 

https://www.parts-express.com/dayton-audio-dta-21bt2-100w-21-class-d-bluetooth-amplifier-with-sub-frequency-adjustment--300-3831

https://www.parts-express.com/dayton-audio-b652-air-6-1-2-2-way-bookshelf-speaker-with-amt-tweeter-pair--300-651

https://www.parts-express.com/dayton-audio-sub-1000-10-100-watt-powered-subwoofer--300-628

Łącznie jakieś 260$ czyli 950zł za setup 180W który w tym budżecie niszczy większość dostępnych gotowych zestawów 2.1 pod względem jakości dźwięku, jedyne co to chyba byś tylko jeszcze kabel 2x rca : 1x mini jack potrzebował jeśli nie masz wyjścia RCA. Nie wymaga to jakiejś uwagi przy podłączaniu bo wszystko podłączasz jak opisane na tyle wzmacniacza i gotowe. Dodatkowo masz odbiornik BT.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...