Jump to content

Recommended Posts

Witam, wiem ze prawdopodobnie przychodzę już z oklepanym pytaniem ale z strony zniknęły wszystkie polecane zestawy 2.1 i również znalazłem dlaczego lecz mimo wszystko potrzebuje znaleźć taki zestaw do 800zł. Wiec byłbym bardzo wdzięczny gdyby był ktoś w stanie podać mi taki zestaw z wcześniejszych polecanych zestawów ewentualnie polecił jakiś inny.

Witam,

Oficjalne stanowisko w tej sprawie, które chciałbym aby przy tej okazji widniało na forum:

Cytat

Głośniki komputerowe 2.1 oraz 5.1 zostały na dzień dzisiejszy usunięte z Polecanych ze względu na brak produktów przeze mnie testowanych i jednocześnie godnych polecenia, a będących w ciągłej produkcji.

Polecane głośniki, tak samo jak słuchawki, są prowadzone przeze mnie z dużą starannością i w oparciu o moje własne doświadczenia. Dlatego w celu trzymania względnie wysokiej aktualności, pojedyncze zestawy 2.1 i 5.1 zostały usunięte.

Nie jest wykluczone że takie zestawy wrócą, ale tylko jeśli trafię na taki zestaw, który uznam za sensowny i warty wpisania w zestawienie. 

Co do modeli 2.1, może będę testował coś od Edifiera, więc będzie to okazja aby to i owo powiedzieć. Czemu jednak koniecznie chce Pan model 2.1?

• Like 1
Posted (edited)

Akurat to jest dla znajomego który chciał żebym pomógł właśnie wybrać głośniki i mówił ze bardzo chce żeby był sub w tym zestawie. Może nie jest to dobry argument ale chce taki zestaw żeby mieć na jakieś imprezy małe w domu i oczekuje tego wręcz żeby ten  bass był odczuwalny

3 minuty temu, LoCzekk napisał:

Jeśli masz trochę więcej miejsca to coś z używek 2.0 + wzmak, da radę w tej kwocie ogarnąć.

Domyślam się ze to będzie rozsądniejsze rozwianie i używki są brane pod uwagę. Chociaż jest on dużym laikiem i nie oczekuje zestawu pod rozbudowę czy takiego który wymaga jakieś większej uwagi przy podłączaniu dlatego najlepiej jakby to był taki zestaw ze te głośniki podłączy się do suba i tyle.

Edited by Badgier
Błąd
  • 1 month later...

Jeśli dalej szukasz to w trochę wyższym budżecie i przy odrobinie cierpliwości (przesyłka z zagranicy) Masz świetny setup 2.1 

https://www.parts-express.com/dayton-audio-dta-21bt2-100w-21-class-d-bluetooth-amplifier-with-sub-frequency-adjustment--300-3831

https://www.parts-express.com/dayton-audio-b652-air-6-1-2-2-way-bookshelf-speaker-with-amt-tweeter-pair--300-651

https://www.parts-express.com/dayton-audio-sub-1000-10-100-watt-powered-subwoofer--300-628

Łącznie jakieś 260$ czyli 950zł za setup 180W który w tym budżecie niszczy większość dostępnych gotowych zestawów 2.1 pod względem jakości dźwięku, jedyne co to chyba byś tylko jeszcze kabel 2x rca : 1x mini jack potrzebował jeśli nie masz wyjścia RCA. Nie wymaga to jakiejś uwagi przy podłączaniu bo wszystko podłączasz jak opisane na tyle wzmacniacza i gotowe. Dodatkowo masz odbiornik BT.