Jump to content

Brak marki Beoplay na blogu


Recommended Posts

Witam

Jestem wlascicielem Beoplay H9 z ktorych jestem w miare zadowolony i mysle ze jakosc dziwieku w tych sluchawkach jest godna polecenia. Dlatego zastanawiam sie dlczego nie znajduje w waszym portalu zadnych testow sluchawek tego producenta. Czy jest to zwiazane z tym ze sa nie wspomiernie drogie w porownaniu do jakosci. Czy sa inne powody.

Link to comment
Share on other sites

@rekinekMiałem możliwośc , odsłuchów modelu H8, i zrobił na mnie pozytywne wrażenie, ładne słuchawki, elegancko wykonane z dobrze zdefiniowanym dzwiękiem . Grające jasno i ciekawie, lekkie i  wygodne. Pady średniej wielkości , ale komfortowe , dobrym docisku . Dzwięk mi się podobał, próbowałem, nawet chodzić w nich na zewnątrz budynku i trzymały łączność z telefonem , który był w środku, oczywiści w zakresie ich możliwości odbiorczych. Jedynym słabszym punktem, jak dla mnie, był dotykowy panel sterowania na deklu, jednej z muszli, miałem problemy z odpowiednim wyczuciem, jak to działa, i gdzie nacisnąć. Widziałem lepsze rozwiązania , takiego sterowania dotykowego, na przykład AKG N90Q, ale to akurat nie ma wpływu na jakość dzwięku. Swego czasu H8, były sprzedawane w bardzo atrakcyjnej cenie, sam się zastanawiałem, czy sobie zakupić, takie słuchawki, aby pozbyć się czasami kabla, w domu i na spacerze. 

 

Edited by pablo650
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...