Jump to content

Podzdziały bloga


Recommended Posts

Witam 

Chciałbym zaproponować małą zmianą na blogu, a chodziłoby mi o dodanie podziału recenzji na słuchawki, głośniki, DAC/AMP itp. 

Moim zdaniem znacznie przyspieszyłoby to poszukiwanie recenzji sprzętu, którego nie znamy, a nie znajduje się on w polecanych. 

Dzisiaj chciałem poszukać recenzji głośników i zostałem rzucony na kilka/kilkanaście strony recenzji wszelkich sprzętów. 

Nie znalazłem odpowiedniego działu, więc stwierdziłem, że napiszę tutaj. 

Pozdrawiam 

L. 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Dziękuję za sugestię, dział jest jak najbardziej dobry (w wolnej chwili zmienię mu nazwę również na sprawy blogowe). W razie czego spokojnie można też pisać bezpośrednio na maila.

Polecane to osobne zestawienia i nie powinno się ich łączyć z regularnymi recenzjami. 

Dodatkowe kategorie i zmiany sposobów katalogowania treści są naturalne w cyklu rozwojowym bloga i np. jeszcze miesiąc temu były tylko dwie kategorie: recenzje słuchawek i recenzje sprzętu. Także z biegiem czasu i kolejnych recenzji struktura będzie ewoluowała. Nie ukrywam że sam myślałem nad dodatkowym rozbiciem jeszcze w kilku miejscach, całkiem podobnym do zaproponowanego. Nawet mimo faktu, że recenzji niektórych urządzeń, takich jak właśnie głośników, ani nie ma zbyt wiele, ani nie są one wykonywane regularnie lub w taki sposób, aby udało się przygotować treść na pełnowymiarową recenzję. Powodem jest fakt, że specjalizacja bloga oscyluje przede wszystkim wokół tematów słuchawkowych i sprzętu przeznaczonego właśnie nim.

W razie czego można skorzystać z wyszukiwarki, przynajmniej przy wystąpieniu wątpliwości.

Również pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...