Jump to content

Słuchawki otwarte do ~1000zł


Recommended Posts

Witam,

obecnie posiadam AKG k550 mk3, które napędza AudioQuest Cobalt. Szukam słuchawek otwartych do muzyki (pop, filmowa, nieraz hip-hop). Kwota, którą jestem w stanie wydać powiedzmy do 1000zł. W oko mi wpadły hd58x oraz AKG k712 pro. AQ nie chciałbym zmieniać ze względu na jego podręczność i na prawdę fajne neutralne brzmienie (w przyszłości bym się skusił na jakiś zestaw stacjonarny).

Link to post
Share on other sites

No to może, AQ Nighthawk ? Myślę, że do tysiaka spokojnie znajdziesz używki :D Na pewno jest synergia z Cobaltem bo miałem ten zestaw (w prawdzie używałem nighthawk tych starych drewniaków a nie carbon). No i na tor stacjonarny na pewno też będą okej :) 

Link to post
Share on other sites

Tutaj nie chodzi o zamianę. Po prostu szukam słuchawek otwartych, które już same w sobie mają inne brzmienie. Dźwięk w AKG k550 moim zdaniem jest dość surowy szczególnie w wyższych pasmach. Szukałbym czegoś cieplejszego.

Link to post
Share on other sites

Poczytaj o Philips Fidelio X2HR i o Nighthawk Carbon. Do tysiąca złotych i okolicach cieżko o lepszsze jakościowo słuchawki. Przestrzec trzeba jedynie przed NHC, to taka szkoła grania że albo się kocha albo nienawidzi. 

Link to post
Share on other sites
Guest Jarmil

Sprawdź sobie Audio-technica AD500x i AD700x, możesz też zobaczyć R70x. :)

Edited by Jarmil
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...