Jump to content

Recenzja słuchawek Kennerton Magni


Recommended Posts

@EvilKillaruna Na początku, przeszkadzał mi dzwięk dochodzacy z pałąka, nawet myślałem, aby dokleić na niego maty Dynamax, wygłuszające, ale w końcu pomysł upadł ze względu na wagę samych plastrów . Nauczyłem się z nim żyć i po pewnym czasie, ten dzwięk stal się częścią mało słyszalną . Aż w końcu go zaakceptowałem . Jeżeli chodzi o ułożenie gniazdek, to przy niskim stojaku może to być mały dyskomfort. Same wtyki trzymają się mocno w gniazdach i nie zdarzyło się, ani razu, aby wtyki wypieły się z gniazd . 

Kabel fabryczny, to rzeczywiście, najsłabszy element całego zestawu, ja bym jeszcze dołożył przejściówkę z6,3na 3,5, uważam że po zakupie trzeba ją wyrzucić i zaopatrzyć się w coś lepszego, powód - duży luz wewnętrzny, nie ma wymiaru do jacka 3,5. Sam wymieniłem kabel na miedz srebrzoną i słuchawki zaczeły grać na zupełnie innym poziomie i od razu to słychać . Mają duży potencjał, czym lepszy sprzęt i lepszy kabel, tym lepiej  zagrają . Bardzo dobra recenzja Panie Jakubie .:)

20190915_144255 (Copy).jpg

Edited by pablo650
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...