Jump to content

Beyerdynamic Dt 770 pro 80 ohm vs Sennheiser hd599

Recommended Posts

Witam, Chciałbym żebyście pomogli mi wybrać słuchawki - Walka między Beyer dt 770 pro 80ohm i Sennki hd599. Podłączę je do FiiO e10k Olympus2. Głównie słucham hip-hopu i elektronicznej. Czasem również w coś się pogra.

Zależy mi na jakości wykonania, by starczyły na długo i ergonomii. Również możecie zaproponować inne słuchawki do kwoty około 600zł {Ale nie dt 990 pro}. Liczę na waszą pomoc. Pozdrawiam :)

Posted (edited)

Cześć,

Ciekawy dla mnie temat bo osobiscie mam i Olympusa i HD599 - krótko mówiąc, ciężko chcieć coś więcej. Dokładasz sobie do tego dobrze ustawiony APO i wrazenia sa fantastyczne. Jeśli chodzi o synergie to w tym wypadku dałbym 95+ natomiast FiiO jest na tyle ogólnikowy że z czym go nie podpinam to sie dobrze ''zgrzewa''.

Sennki same w sobie bardzo komfortowe, spedzam w nich czasem po kilka godzin dziennie i nigdy nie odczuwam dyskomfortu. No i powiedzmy sobie szczerze, ten kremowy kolor jest nieziemski. Polecam taki zestawik w 100%.

Beyery to na pewno tez swietny sprzet ale nie wiem jak wypadnie na tle takiego porownania - nie mialem z nimi przyjemnosci.

PS: generalnie slucham wszystkiego, ale z nastawieniem na HH i elektronike.

Edited by OoD
  • Approved 1

@OoD Dzięki wielkie, I chyba zdecyduję się na sennki, bo beyery mają przypadłość ,,Syczącej góry". i Mam większe przekonanie do tej firmy bo posiadam sennhieser hd 4.40 bt i działają naprawde świetnie. Sam wygląd i trwałość wygląda lepiej u h-dek, tak mi się zdaje ponieważ u beyerów widać odsłonięte śruby. Pozdrawiam

1 godzinę temu, ImNotAudiophile napisał:

@OoD Dzięki wielkie, I chyba zdecyduję się na sennki, bo beyery mają przypadłość ,,Syczącej góry". i Mam większe przekonanie do tej firmy bo posiadam sennhieser hd 4.40 bt i działają naprawde świetnie. Sam wygląd i trwałość wygląda lepiej u h-dek, tak mi się zdaje ponieważ u beyerów widać odsłonięte śruby. Pozdrawiam

Mam je od roku i nic się z nimi nie dzieje, nie rysują się, nie skrzypią. Welurowe pady lubią łapać 'paprochy' i inne małe elementy które się przyklejają, ale łatwo się ich pozbywa. Tak właściwie to chyba jedyny mankament do którego można się przyczepić. W zestawie są dwa kable: 1.2 i 3.5 metra 6,3 wyjście z dodatkową przejściowka na 3.5mm więc w sumie wszędzie się idzie podpiąć. Na duży plus zatrzaskujacy się w słuchawkach jack - prędzej ściągniesz słuchawki z głowy niż go przypadkowo wyrwiesz.