Jump to content

Recommended Posts

Cześć,

Jako, że od ostatniej aktualizacji spisu polecanych głosników 2.0/2.1 minelo ponad 2 lata szukam coś do ok. 800/900 zł. Rozglądałem się za R2730BT Edifiera albo nowsza wersje Microlab Solo 29 z modułem BT, które z nich wybrać? (Edifiera ostatnio bardzo ciężko znaleźć). Interesuje mnie bardzo moduł BT oraz aktywne głosniki tak abym nie musiał dokupywać innych rzeczy. Calość będzie podłączona do Xonar U5. Słucham głównie ROCK Alternatywny/Jazz/ czasami Electro House

24 minuty temu, Kaisuis napisał:

Jako, że od ostatniej aktualizacji spisu polecanych głosników 2.0/2.1 minelo ponad 2 lata

Przecież to jest data publikacji postu, nie aktualizacji. 

Rekomendacje się generalnie nie zmieniły od tamtego czasu. Zestawienie będzie jednak modyfikowane w stronę modeli wyłącznie stereo. W najbliższym czasie dojdzie też sporo modeli które są potencjalnymi kandydatami na uzupełnienia. Recenzja Solo29 jest na blogu, także można śmiało się nią kierować.

• 6 months later...

Microlab Solo 29 to jakaś śmieszna tandeta. Kupiłem skuszony testem na tym portalu. Dźwięk miał sprawiać przyjemność po całym dniu pracy, podczas bólu głowy. Tak autor testu pisał. Grają fatalnie. Góra jest tak chamsko nieprzyjemnie ostra. Tnie po uszach jak osy. jak się zmniejszy poziom góry to dżwięk jest pudełkowo kartonowy. Spradzałem dźwięk na wielu urzączeniach. Dodatkowo na BT dzwiek czasem przerywa. Stare moje 12 letnie logitech z-2300 gniotą te microlaby. Nawet na logitech x-230 dzwięk jest dużo przyjemniejszy. Mam jeszcze głośniki po BT Sony XB40 oraz 60, znajomy ma JBL extreme i to jest przepaść między tymi odpustowymi microlabami.

Widocznie mam lepsze pomieszczenie, skoro nie odnotowałem takich problemów. Być może przypadkowo tylko kojarzę bardzo podobny komentarz z bloga. Ale tak jak pisałem tam, tak też napiszę tutaj: proszę zwrócić i kupić coś innego. Jest 14 dni, nie ma żadnego problemu. 

Sprawdzałem w dużym salonie, sypialni, gabinecie w kuchni nawet :D Przede wszystkim ta okropnie ostra/nieprzyjemna pudełkowa góra psuje wszystko. Córka przejęła głośniczki. Ona nie jest audio wymagająca ;]

Edited by Dorian