Jump to content

Recommended Posts

Witam, próbuj kupić nowy kabel do słuchawek ale nigdzie nie mogę znaleźć niczego innego niż oryginalny. Próbowałem iść za radą Pana Jakuba, pod recenzją https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-sennheiser-hd600/ podaje w komentarzu aby kupić ten "z serii Deluxe na bazie OCC 7n". Jednakże w sklepie nie mają tego kabla na stanie. Czy ktoś może mi polecić, gdzie mogę zamówić kabel takiej jakości?

 

 

PS: w ostateczności, jak nic nie znajdę zakupię oryginalny.

Link to post
Share on other sites

Witam,

Własne okablowanie do takich słuchawek jest na liście rzeczy planowanych spod mojej własnej ręki. Niestety w tej chwili problemem są dla mnie konektory i ich umieszczenie na obecnej konstrukcji (AC3). Na tą chwilę chyba najszybciej będzie napisać do Jakuba na drutmistrz[małpa]gmail.com i zapytać o koszty oraz terminy. 

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
Posted (edited)

Mała aktualizacja tematu. Kabel wykonał dla mnie Pan Jakub. Jestem bardzo zadowolony. Profesjonalna robota. Kabel świetnej jakości a słuchawki grają aż miło. :)

EDIT: taka mała adnotacja. Szukając nowego kabla czytałem opinie, że "kabel nie gra" i że nie ma sensu szukać czegoś innego niż stockowy. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że jest to nieprawda i nawet taki laik i totalny ignorant jak ja widzi, a raczej słyszy różnicę w brzmieniu. 

Edited by Sarn88
  • Like 1
  • Approved 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 17.06.2020 o 14:11, Sarn88 napisał:

Kabel świetnej jakości a słuchawki grają aż miło.

Mała prośba. Jeśli nie sprawi Ci to kłopotu, wstaw kilka fotek tego przewodu i napisz proszę co wniósł dobrego do dźwięku HD-600.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...