Jump to content

Audio-Technica ATH-CK3TW - Szum w lewej słuchawce


Recommended Posts

Witam. Mam pewien problem ze słuchawkami TWS a dokładniej Audio-Technica ATH-CK3TW i nie jestem pewien, czy nie spotkałem się z uszkodzonym produktem.

Lewa słuchawka po około 1 minucie od wyłączenia muzyki zaczyna wydawać ciche bzyczenie/szum. Zjawisko to nie występuje w przypadku słuchawki prawej. Po chwilowym włączeniu a następnie wyłączeniu muzyki problem znika, a po minucie znów się pojawia.

Szum występuje niezależnie od aplikacji ,z której odtwarzam muzykę.

Słuchawki kupiłem niedawno, więc mam możliwość ich zwrotu. Myślicie, że są to zakłócenia czy po prostu wada? Czy można jakoś to sprawdzić?
 

Link to post
Share on other sites

Witam,

Jeśli są to zakłócenia, to płyną od nadajnika BT. Samo w sobie nie jest to szkodliwe dla słuchawek, zwłaszcza jeśli nie występuje w trakcie odtwarzania muzyki. Zdaje się, że dotyczy tylko trybu stand-by. Raczej nie można tego sprawdzić, ale czy kwalifikuje się to jako wada, najlepiej będzie zapytać sklep/serwis. Jeśli jest to cecha przeszkadzająca w użytkowaniu, wtedy zwrot lub prośba o wymianę sprzętu na nowy.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...