Jump to content
Sign in to follow this  
OoD

HiFi Man edition S

Recommended Posts

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem słuchawek bezprzewodowych. Czy ktoś miał styczność z edycją S of Hifi Mana? Producent podaje że posiadają anc, z kolei w internecie żadnych informacji o tym nie potrafię znaleźć. Chciałbym się dowiedzieć czy faktycznie istnieje tam anc i jak wypada w porównaniu do Sony WH-1000XM3 i Denon AH-GC30 które tłumią wszystko. Czytałem o jakości dźwięku obu modeli gdzie Denon wypada nieco lepiej, natomiast ciężko o jakiekolwiek porównanie do tak owych edition S.

Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie proszę o pomoc,

Pozdrawiam.

1 godzinę temu, OoD napisał:

Denon AH-GC30

Denon, ma jedno z gorszych systemów Anc, pasywne wygłuszenie jest lepsze, niż włączony Anc.

WH-1000XM3

Ma bardzo dobre pasywne, oraz rewelacyje wygłuszenie, systemem Anc.

Denon gra, o wiele lepiej od Sony, ma więcej szczegółów, większa scenę i mają lepszą rozdzielczość. Są także wygodniejsze od Sony oraz wolę, jednak przyciski, niż panel dotykowy.

Nie miałem HiFi Man, więc tutaj nie wiele wniosę 😛

Dzięki Wojtek za odpowiedź. Czytałem już twoje doznania w podobnym temacie na forum. Niestety ani jedne, ani drugie słuchawki nie przekonują mnie na ten moment. Czytałem wiele dobrego o Sony a szczególnie Denonach, które były by idealne - mam słabość do ich marki a szczególnie konstrukcji otwartych hi-end, lecz brak dobrego anc niestety skreśla je z mojej listy. Szukam czegoś co pozwoli totalnie odciąć się od otoczenia, ale zagra równie dobrze jak AH-GC30...

QC35II i 700 odpadły w przed biegach, bo w każdym porównaniu które czytałem / oglądałem przegrywają znacząco z Sony, dlatego po cichu liczę że HiFi many mogą być połączeniem jakość Denonów i tłumienia z Sony ale ciężko o jakiekolwiek wiarygodne opinie na ich temat czy dostępność w sklepach (szczególnie teraz).

Myślałem też o modelach Audio Technica ale mają ich tak wiele i tak wiele różnych opinie o każdym modelu można przeczytać że trochę się tutaj zagubiłem.

Może jakieś propozycje od innych producentów?

Z modeli co znam/mam/testowałem. To Sony wh1000xm3, ma najlepszy ANC i dobry dźwięk, B&W Px7 bardzo dobre pasywne wygłuszenie, lepsze od Sony i Denon GC30, ANC gorszy od Sony, ale zdecydowanie lepszy od Denona. Jednak Px7, dla mnie grają najgorzej, bo zbyt ciemno (ale, z dobrym basem). Jeżeli nie ma się porównania, to Sony byłyby idealne, ale gdy, zacząłem testować, te trzy pary, w domu, to jednak Denon okazał się najlepszy (dla mnie). Tyle żeby, wyłapać niuanse między modelami, pasuje je przesłuchać w tym samym czasie, bo ucho szybko przyzwyczai się i uzna że tak ma to grać 😁. Być może i PX7 by Ci podpasowały, bo to zależy od preferencji, a poznamy je gdy mamy dany model na odsłuchu.

Posted (edited)

Na ten moment jest najbliżej Sony, głównie ze względu na świetne ANC na którym bardzo mi zależy.

Myślałem też o Sennheiser Momentum 3, które podobno grają lepiej ale nie tłumią tak dobrze jak Sony. Posiadam Sennki 599 i są fantastyczne, co też zachęca mnie do Momentum. Rozważam pomiędzy tymi dwoma modelami i myślę, że zdecyduję się na jedne z nich jak tylko życie wróci do normy i pojawi się opcja porównania ich na żywo.

Dzięki za odpowiedź 👍

Edited by OoD

Na ten moment jest najbliżej Sony, głównie ze względu na świetne ANC na którym bardzo mi zależy.

W sumie jak poczekasz, to może kupisz ,uż kolejną wersję (wh1000xm4 😛)

• Approved 1