Jump to content
Sign in to follow this  
OoD

HiFi Man edition S

Recommended Posts

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem słuchawek bezprzewodowych. Czy ktoś miał styczność z edycją S of Hifi Mana? Producent podaje że posiadają anc, z kolei w internecie żadnych informacji o tym nie potrafię znaleźć. Chciałbym się dowiedzieć czy faktycznie istnieje tam anc i jak wypada w porównaniu do Sony WH-1000XM3 i Denon AH-GC30 które tłumią wszystko. Czytałem o jakości dźwięku obu modeli gdzie Denon wypada nieco lepiej, natomiast ciężko o jakiekolwiek porównanie do tak owych edition S.

Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie proszę o pomoc,

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, OoD napisał:

Denon AH-GC30

Denon, ma jedno z gorszych systemów Anc, pasywne wygłuszenie jest lepsze, niż włączony Anc.

1 godzinę temu, OoD napisał:

WH-1000XM3

Ma bardzo dobre pasywne, oraz rewelacyje wygłuszenie, systemem Anc.

Denon gra, o wiele lepiej od Sony, ma więcej szczegółów, większa scenę i mają lepszą rozdzielczość. Są także wygodniejsze od Sony oraz wolę, jednak przyciski, niż panel dotykowy.

Nie miałem HiFi Man, więc tutaj nie wiele wniosę 😛

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Wojtek za odpowiedź. Czytałem już twoje doznania w podobnym temacie na forum. Niestety ani jedne, ani drugie słuchawki nie przekonują mnie na ten moment. Czytałem wiele dobrego o Sony a szczególnie Denonach, które były by idealne - mam słabość do ich marki a szczególnie konstrukcji otwartych hi-end, lecz brak dobrego anc niestety skreśla je z mojej listy. Szukam czegoś co pozwoli totalnie odciąć się od otoczenia, ale zagra równie dobrze jak AH-GC30...

QC35II i 700 odpadły w przed biegach, bo w każdym porównaniu które czytałem / oglądałem przegrywają znacząco z Sony, dlatego po cichu liczę że HiFi many mogą być połączeniem jakość Denonów i tłumienia z Sony ale ciężko o jakiekolwiek wiarygodne opinie na ich temat czy dostępność w sklepach (szczególnie teraz).

Myślałem też o modelach Audio Technica ale mają ich tak wiele i tak wiele różnych opinie o każdym modelu można przeczytać że trochę się tutaj zagubiłem.

Może jakieś propozycje od innych producentów?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z modeli co znam/mam/testowałem. To Sony wh1000xm3, ma najlepszy ANC i dobry dźwięk, B&W Px7 bardzo dobre pasywne wygłuszenie, lepsze od Sony i Denon GC30, ANC gorszy od Sony, ale zdecydowanie lepszy od Denona. Jednak Px7, dla mnie grają najgorzej, bo zbyt ciemno (ale, z dobrym basem). Jeżeli nie ma się porównania, to Sony byłyby idealne, ale gdy, zacząłem testować, te trzy pary, w domu, to jednak Denon okazał się najlepszy (dla mnie). Tyle żeby, wyłapać niuanse między modelami, pasuje je przesłuchać w tym samym czasie, bo ucho szybko przyzwyczai się i uzna że tak ma to grać 😁. Być może i PX7 by Ci podpasowały, bo to zależy od preferencji, a poznamy je gdy mamy dany model na odsłuchu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Na ten moment jest najbliżej Sony, głównie ze względu na świetne ANC na którym bardzo mi zależy.

Myślałem też o Sennheiser Momentum 3, które podobno grają lepiej ale nie tłumią tak dobrze jak Sony. Posiadam Sennki 599 i są fantastyczne, co też zachęca mnie do Momentum. Rozważam pomiędzy tymi dwoma modelami i myślę, że zdecyduję się na jedne z nich jak tylko życie wróci do normy i pojawi się opcja porównania ich na żywo.

Dzięki za odpowiedź 👍

Edited by OoD

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, OoD napisał:

Na ten moment jest najbliżej Sony, głównie ze względu na świetne ANC na którym bardzo mi zależy.

W sumie jak poczekasz, to może kupisz ,uż kolejną wersję (wh1000xm4 😛)

  • Approved 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...