Jump to content

[ROZWIĄZANE] Słuchawki dokanałowe + DAC

Mister_Magister
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich cieplutko gdyż dopiero co się tu zarejeatrowałem i jestem noobem który wyżeruje na was w jednym wątku a potem zapomni o forum :D

Posiadam aktualnie nuforce ne-600x z których jestem zadowolony (dzięki opini ze strony) i mam zamiar kupić nuforce ne-700x + usb dac maya u5. Sama różnica między integrą a hexagon dsp w telefonie jest niesamowita dla tego chcę kupić daca na usb żeby było fajnie a mobilnosc sie przyda np z domu do pracy będę mógł nosić

To tyle argumentacji teraz preferencje. Jestem miłośnikiem basu jakby to powiedzieć potocznie lubie pierdut i jebudup. średnica i góra też niech jakaś będzie ale pryiorytet to bass i żeby nie tłumił reszty. A hajsy to 400zł (200zł słuchawki i 200zł dac).

Z góry mówię że o słuchawkach już czytałem i słuchawki raczej wezme tylko nie jestem pewien czy nadal się opłaca (może jest coś lepszego) ale raczej je wezmę. Zastanawiam się bardziej nad daciem, czy jest dobry, czy sie oplaca, czy jest sens kupowania daca do dokanałowych. Nigdy nie kupowalem daca na usb nie siedze w temacie. także proszę o cieplutką pomoc :)

Edit: zorientowałem się że tych słuchawek nigdzie nie ma :C Trzeba znaleźć inne :C

Edit2: biorę brainwavz m5 zamiast ne-700

Edited by Mister_Magister

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...