Jump to content

Słuchawki nauszne do 350zł


matkovskyy
 Share

Recommended Posts

Chciałbym nabyć słuchawki w podanej w temacie cenie. Słuchawki mają służyć do gier, filmów i muzyki. Chciałbym aby dobrze tłumiły dźwięki z zewnątrz i były wygodne - większe, tak aby przy dłuższym korzystaniu nie bolały uszy. Słuchawki podpięte pod komputer ze zintegrowaną kartą dźwiękową, choć nie wykluczone, że w późniejszym czasie zakupię normalną "dźwiękówkę". Słuchawki mogą być czasem, ale na prawdę sporadycznie podpięte pod telewizor czy telefon. Dobrze jakby posiadały dłuższy kabel. No i rzecz najbardziej sporna, nie wiem co z mikrofonem, czy lepiej kupić już ze słuchawkami w zestawie czy oddzielnie jakiś stojący? Jeżeli oddzielnie to również chciałbym się zmieścić za równo ze słuchawkami jak i mikrofon w kwocie 350zł. Słyszałem i czytałem, że dobre są HyperX Cloud, które mają wypinany mikrofon, więc to by mi nawet pasowało i cena obecna 299zł również. Rozważam również  HyperX Cloud Core, HyperX Cloud II, Qpad QH-90, i Encore RockMaster OE, z tym że te ostatnie nie posiadają mikrofonu i tutaj musiałbym sobie go dokupić. Coś oprócz wymienionych modeli możecie polecić do rozważenia ?

Link to comment
Share on other sites

Przymierzałem je swego czasu u kolegi i bardzo mi podeszły pod względem komfortu. Brzmiały też dobrze, ale cieżko powiedzieć coś więcej po kilku minutach odsłuchu. To słuchawki do gier, więc jest i bas, i przestrzeń. Ogólna jakość brzmienia jest niezła, więc słuchanie na nich muzyki nie będzie katorgą, jak w przypadku wielu modeli dla graczy. Mają dobry mikrofon, mieszczą się w budżecie - czego chcieć więcej? :) 

Link to comment
Share on other sites

Wiele artykułów przeczytałem na necie, testów, opinii itp.. Wybrałem 3 modele słuchawek:

1. Encore rockmaster OE + dokupienie dłuższego kabla + dokupienie mikrofonu.

2. Kingston HyperX Cloud Headset lub HyperX Cloud Core + przedłużka.

3. Qpad QH-90.

Tak jak wspominałem w 1 poście, liczy się dla mnie to aby były wielozadaniowe. Dodatkowo preferowałbym te, które dobrze izolują, a tego obawiam sie po Rockmasterach, bo z tego co wyczytałem jakość wygłuszania nie jest zbyt dobra, a dodatkowo wychodzą dźwięki ze słuchawek na zewnątrz. Kingstony i Qpady podobno lepiej wygłuszają, ale tutaj ukierunkowanie głównie na gry, choć podobno Kingstony również dobrze brzmią przy słuchaniu muzyki. Słuchawki podałem według kolejności rozważania zakupu. Dzięki Seler za propozycję, ale z tego co wiem to te Sennheisery nie są zbyt wygodne dla ludzi z większymi głowami i uszami. Tak więc jeszcze raz proszę o pomoc w wyborze słuchawek z podanych wyżej modeli.

Link to comment
Share on other sites

Nie słuchałem niestety ani HyperXów, ani Qpadów. Jeśli chodzi o Rockmastery mogę potwierdzić, że dużo dźwięku wydostaje się na zewnątrz, ale ja słucham muzyki dość głośno, więc może w tym rzecz. Brzmieniowo je uwielbiam, ale jak ktoś potrzebuje dobrego wygłuszenia - nie polecam. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...