Jump to content
Sign in to follow this  
Finchy

Następca HyperX Cloud

Recommended Posts

Witam. Przez parę lat wiernie służyły mi HyperX Cloudy (jedyneczki), których już niestety nie produkują. Ich czas chyba dobiega końca, bo lewa słuchawka zaczyna przerywać. Szukam więc następcy tych hyperxów. Poprzez "następcę" rozumiem słuchawki podobnych rozmiarów (hyperxy to jedne z nielicznych słuchawek tak wygodnych, że mogę je nosić nawet i 15h dziennie i nie powodują u mnie większego dyskomfortu), o zbliżonym brzmieniu (wiem, że to kwestia przyzwyczajenia, ale cloudy jedynki grają dla mnie idealnie), no i mniej więcej w podobnym przedziale cenowym (za cloudy dałem 290zł, więc niech będzie budżet do 300). Trochę próbowałem coś tam szukać i słyszałem, że ISK HP2011 mogłyby się tutaj wpasować, ale może macie inne propozycje? Jakichś specjalnych wymagań nie mam, bo i ucho nie jest jakieś audiofilskie. Ot do posłuchania muzyki (przeróżnej, choć najczęściej rock lub to co leci w radio) i do gier (pozycjonowanie ważne, bo pogrywam w CS:GO lub VALORANT). Źródło to jestem w trakcie załatwiania Behringera UMC22 (póki co jest zwykła integra ALC892). A zatem, szukam słuchawek podobnych konstrukcyjnie, gabarytowo i brzmieniowo do HyperX Cloud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro Cloudy 1 Ci pasowały, to najbliżej pod względem brzmienia, komfortu i ceny będą miały Cloud 2/Cloud Alpha. Musiałeś się chyba zastanawiać nad tymi modelami?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...