Jump to content

Słuchawki do 300-450zł

Piotrs1995
 Share

Recommended Posts

– cenę 
Chciałbym wydać 300 zł. Jeśli są jakieś słuchawki godne polecenia przekraczające budżet to w takim wypadku proszę o uzasadnienie - max limit 450 zł

– typ i zastosowanie
Szukam słuchawek tylko i wyłącznie pod csgo. Nie mam problemow z otoczeniem wiec mogą być zarówno otwarte zamknięte jak i półotwarte.

– docelowe źródło dźwięku
Planuje zakupić razem ze słuchawkami kartę dźwiękowa i tutaj tez proszę o pomoc. Zewnętrzna czy wewnętrzna jest mi to obojętne. Moze byc uzywka. Moja płyta główna to asus z170 pro gaming - max limit 300zl

– słuchane gatunki muzyczne oraz jakość utworów
brak - tak jak wyzej tylko pod csgo dobry pozycjonowanie itp.

– predyspozycje anatomiczne
Miałem creative fatality i po pewnym czasie bolały mnie uszy

– Wasz gust oraz brzmienie docelowe
Chciałbym by miały dobra scenę. Tak by było można poznać gdzie jest przeciwnik, dobrze by bylo gdyby posiadaly regulator glosnosci

– dotychczasowe doświadczenia i wstępnie upatrzone modele
Myślałem nad hmc 631 i hyperx cloud

z góry dziękuję

Jeśli przede wszystkim liczy się dla Pana scena, to polecam dołożyć do AKG K240 Studio bądź MK II. Oba modele można obecnie dostać w cenie nie przekraczającej 400 zł, a różnica między nimi sprowadza się do odmiennej kolorystyki i wyposażenia (MK II w stosunku do Studio posiadają dodatkowy spiralny przewód i welurowe nausznice). Więcej na ich temat może Pan poczytać w recenzji na blogu: http://www.audiofanatyk.pl/akg-k240-mkii/

Co do karty, to prawdopodobnie najlepszym wyborem w tym budżecie będzie S.M.S.L. M2 (ok. 270 zł), który powinien się ładnie zgrać z zaproponowanymi przeze mnie słuchawkami.

• Upvote 1

16 hours ago, Folkien said:

Jeśli przede wszystkim liczy się dla Pana scena, to polecam dołożyć do AKG K240 Studio bądź MK II. Oba modele można obecnie dostać w cenie nie przekraczającej 400 zł, a różnica między nimi sprowadza się do odmiennej kolorystyki i wyposażenia (MK II w stosunku do Studio posiadają dodatkowy spiralny przewód i welurowe nausznice). Więcej na ich temat może Pan poczytać w recenzji na blogu: http://www.audiofanatyk.pl/akg-k240-mkii/

Co do karty, to prawdopodobnie najlepszym wyborem w tym budżecie będzie S.M.S.L. M2 (ok. 270 zł), który powinien się ładnie zgrać z zaproponowanymi przeze mnie słuchawkami.

Dzięki, pewnie zdecyduje się na te słuchawki , kartę dźwiękową chce kupić używaną najlepiej zewnętrzną (nowa niech kosztuje 500-600zl tak by można było trafić używkę do 300zl)