Jump to content

HyperX Cloud vs Superlux HMC631


Kraju
 Share

Recommended Posts

Ten temat został już poruszony kilkukrotnie na różnych forach i o obu słuchawkach wiem już prawie wszystko. Pomimo to nurtują mnie dwa pytania.

Po pierwsze, które słuchawki lepiej nadaja się do muzyki i oglądania filmów? Nie gram na słuchawkach, dlatego są one mi nie potrzebne do grania, za to dużo słucham muzyki i oglądam filmów/seriali.

Po drugie, najważniejszym dla mnie czynnikiem jest izolacja dźwięków otoczenia. Które z nich lepiej sprawdzają się w tej roli? Zazwyczaj w pokoju włączony jest telewizor, domownicy rozmawiają, pies potrafi szczekać długimi minutami. Dlatego chcę odciąć się od otoczenia, a na obecnych słuchawkach (Siberia v2) praktycznie wszystko słyszę i albo jestem skazany na te dźwięki albo muszę podgłaśniać dźwięk w słuchawkach, co jest bezsensu, bo tylko cierpią na tym moje uszy.

Reszta cech i czynników jest dla mnie drugorzędna, choć trwałość również jest ważna, bo nie chcę wydać 250-300 zł na sprzęt, który po 2-3 latach będę musiał wymienić, bo coś się w nim zepsuło nie z mojej winy (zawsze dbam o swój sprzęt), a o Superluxach wiele się naczytałem, że mogą być wadliwe (dwóch kolegów, którzy mają te słuchawki od lat tego nie potwierdzają).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...