Jump to content
Sign in to follow this  
daftie1

Słuchawki do gier PC, bezprzewodowe.

Recommended Posts

Witam,

Przejrzałem post z polecanymi słuchawkami do gier i dalej rozważam opcje kabla (chociaż nie uśmiecha mi się to) no chyba że trzeba to wtedy pewnie zdecyduje się na polecane DT 990.
Czy może ktoś polecić coś sensownego do gier, najlepiej z mikrofonem, chociaż jak coś będzie ciekawego to może przelkne bez.

Zwróciłem uwagę na  HyperX Cloud Fight S.

Flighty są z tego co wiem gorsze od podstawowych Cloudów. Ostatnio testowałem KOSS GMR 540 i 545, te pierwsze są warte przetestowania. Recenzja na blogu.

Dziękuje za odpowiedź.

Nie ma czegoś sensownego bez kabla? Może być droższe, ale wolałbym bez. Coś, co będzie mi służyć przez wiele godzin przed komputerem i nada się do telekonferencji z klientami oraz do gier wieczorami.

No ew. jaka alternatywa przewodowa.

GSP 670 Sennheiser może lepsze ale cena 2x od Cloudów/Flightów, nie wiem, czy warto, chociaż jak mam spędzać w nich całe dnie to jestem w stanie zapłacić trochę więcej niż za HyperX'y.

Jak już przesuwamy granice to może warto spróbować poszukać używanych Audeze Mobius.

Posted (edited)
1 hour ago, LoCzekk said:

Jak już przesuwamy granice to może warto spróbować poszukać używanych Audeze Mobius.

Obecnie rozważam 

Sennheiser GSP 370 vs Audio Technica ATH-G1WL (te droższe i ciężej dostępne, nie wiem czy warto dopłacać).

a Audeze Mobius.sprawdze co dostępne i w jakich cenach. Obecnie myśle w granicach 1000zł jeszcze bym był w stanie znieść za solidne słuchawki. Senheisery to 850zł vs AT 1200zł - różnica spora i nie wiem czy warto dopłacać.

Dobre oceny dostaje równieć Corsair VIRTUOSO który jest o wiele tańszy i zdaje sie sensowną opcja. 

EDIT: raczej Audeze Mobius. odpadaja bo BT nie ma niskiego lancety i nie nada sie zbytnio. Potrzebne coś dynamicznego z mniejszym lancety na pasmie radiowym.

Edited by daftie1

Posted (edited)

Audeze Mobius, słuchawki stworzone ściśle pod gry, 'nie nadadzą się zbytnio' do gier? I to z powodu zbyt wysokiego lancety (dop. Lancety to sterylny sprzęt jednorazowego użytku, przeznaczony do kontroli poziomu glukozy we krwi u osób zmagających się z dwoma typami cukrzycy)? Podejrzewam, że chodzi Ci o latency, czyli czas oczekiwania, ew. opóźnienie). Nie znam osób, które kupiły Mobiusy stricte pod gry i nie są zadowolone. Owszem, może wg niektórych nie słucha się w nich muzyki tak, jak na innych hi-endowych słuchawkach, ale pod gry na pewno się nadają. Jak tylko otworzą w Twoich okolicach sklepy i uznasz to za rozsądne i zasadne, żeby ich posłuchać, to warto. Nie opieraj się tylko i wyłącznie na tym, co przeczytałeś w Internecie, bo potem takie lancety właśnie wychodzą.

Edit: Zresztą odsyłam do recenzji właściela forum. Pozbawiona peanów i listowania wyłącznie zalet danego produktu ->https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-audeze-mobius/
Oczywiście propozycje te co wyżej też trzeba uwzględnić - najważniejsze, żebyś to Ty był zadowolony.

Edited by Eleks

Przy połączeniu bezprzewodowym Mobiusy charakteryzują się dużymi wartościami opóźnienia odtwarzania dźwięku i przy takim sposobie połączenia faktycznie nie za bardzo się nadają do gamingu.