Jump to content

Jaka zewnetrzna karta usb do Genius 5200? [300 zł]

Recommended Posts

Witam! Dziękuję za odpowiedź. Właśnie wcześniej przejrzałem ten link, ale nie znalazłem sensownych zewnętrznych kart, które obsługują 5.1 :( Z czystej ciekawości jak mocno lepszy jest Omni 5.1 od np.: Creative X-Fi Surround 5.1? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Proszę uprzejmie,

Dlatego, że temat jest na tą chwilę rozwojowy. Do tej pory nie było sensownych kart tego typu. Co prawda recenzja Omni jest dopiero planowana, choć sprzęt leży jakiś metr ode mnie już wstępnie osłuchany i sprawdzony. Niestety nie mam możliwości wykonania Panu takiego porównania, ale w przeciwieństwie do Omni, nie obiły mi się o uszy aż tak mocno pozytywne relacje na temat grania X-Fi 5.1 ze strony innych użytkowników. 

4 minutes ago, EvilKillaruna said:

Proszę uprzejmie,

Dlatego, że temat jest na tą chwilę rozwojowy. Do tej pory nie było sensownych kart tego typu. Co prawda recenzja Omni jest dopiero planowana, choć sprzęt leży jakiś metr ode mnie już wstępnie osłuchany i sprawdzony. Niestety nie mam możliwości wykonania Panu takiego porównania, ale w przeciwieństwie do Omni, nie obiły mi się o uszy aż tak mocno pozytywne relacje na temat grania X-Fi 5.1 ze strony innych użytkowników. 

Czyli mam rozumiec, ze miales do czynienia tez z X-Fi 5.1 i porownujac ja z Omni jest znacznie gorsza, czy moze X-Fi 5.1 nie znasz osobiscie (tylko, że wiesz, iż istnieje taka karta)? Bo dla mnie dwuznacznie wyszla Twoja wypowiedz i musze wiedziec, ktora opcja jest prawdziwa :P

Z tego co wyczytalem w necie X-Fi 5.1 i Omni maja te same bebechy tylko zlacze na sluchawki jest nieco lepsze w omni :P A z czystej ciekawosci dla glosnikow logitech z5500 jaka byla by wystarczajaca karta dzwiekowa usb? (wiem wiem nie bede ich mial, ale nie zaszkodzi zapytac, gdybym gdzies je odkupil ;P). Z gory dziekuje za informacje :)

• 2 weeks later...

Przy okazji spytam, czy karta muzyczna Creative Sound Blaster X-FI Elite Pro względem AIM 808 mocno odstaje? I czy jeśli kiedykolwiek miałbym około 1700 na głośniki/monitory to warto brać ten model: 

Edifier S1000? Czy są warte swojej ceny? I ewentualnie jeśli tak to jaką kartę zewnętrzną wtedy minimalnie brać a jaka byłaby optymalna? (cena nie gra roli przy drugim przypadku). Czy może brać wtedy inne monitory/głośniki? Będę ogromnie wdzięczny za odpowiedzi na moje pytania :) Dziękuję!!! :)