Jump to content

Słuchawki true wireless do 400zl

Recommended Posts

dzień dobry

szukam słuchawek true wireless do słuchania muzyki w serwisach streamingowych (tidal,spotify) do 400zl

zalezy mi najbardziej na 

-jakości dźwięku (na tym mi najbardziej zależy)

-baterii 

-jakosci wykonania 

słucham: rapu,pop,rocka, 

ostatnio przeglądałem tez słuchawki:

ath cr3tw i jabra elite 65

mozecie mi napisać czy są to dobre słuchawki i które z tych dwóch jest lepsze 

Za pomoc bede bardzo wdzięczny?

Pozdrawiam.

Witam,

Na dniach będzie publikacja recenzji CK3TW i tutaj niech może za rekomendację funkcjonuje to, że zakupiłem własną parę dla siebie prywatnie. Póki co opis jest w Polecanych bezprzewodowych na blogu. Jabry nie słuchałem, ale z tego co widzę na szybko są droższe i działające znacznie krócej na baterii. 

• Thanks 1

Tak, według mnie słuchawki są opłacalne w tej cenie. 

Wady oczywiście zauważyłem, bowiem każde słuchawki mają jakieś wady. Te które będą wypunktowane w recenzji nie są jakieś dramatycznie duże, bo tyczą się w zakresie brzmieniowym tego, że słuchawki potrafią wypunktować słabiej nagrane utwory, zwłaszcza w sopranie. W wymiarze użytkowym zabrakło mi pianek w zestawie, bo na Comply T500 grały bardzo dobrze. Podnosiłoby to koszt, ale jedna nawet para by nie zaszkodziła, choć można je sobie dokupić na własną rękę w razie potrzeby. Brakuje też troszkę bardziej dokładnego wskazywania stanu naładowania jak w ich droższych modelach oraz jednoczesnego multipairingu jak w Byronach BT, a nie tylko zapamiętywania historii sparowanych urządzeń, ale z tym też da się żyć, zwłaszcza że re-parowanie jest płynniejsze niż Byronach i bezproblemowe. 

• Thanks 1

Nie mam pojęcia. To już zależy wyłącznie od tej osoby i od jakości jego utworów, które mogą być nagrane po prostu tandetnie i z wyeksponowanym sopranem, któremu nawet wysoki bitrate nie pomoże. Mogę tylko zakładać, że nie będzie to z reguły problemem w popularnych zastosowaniach. Przykładowo takie materiały:

nie stanowiły na CK3TW żadnego problemu w odsłuchach gdy były u mnie.

• Thanks 1
Teraz, Kalix1234 napisał:

a mam jeszcze jeden problem na innym forum polecili mi Shanling MTW100

O ile dobrze kojarzę to polecił je właściciel sklepu, który je sprzedaje ;) To w ostatnich czasach bardzo częsta praktyka na forach, wręcz ich zmora.

1 minutę temu, Kalix1234 napisał:

mogą być lepsze od tych ath cr3tw?

Najpewniej trzeba by zrobić test A-B aby się wypowiedzieć.

• Thanks 2

Nie CR3TW tylko CK3TW i tak jak napisał @Palpatine. Sam natomiast z Audio-Techniką nie mam nic wspólnego, jedynie testuję ich produkty i tu też różnie bywa, bo nigdy oferta danego producenta nie jest zero-jedynkowa. Np. droższych CKS5TW bym nie kupił, bo to słuchawki dla fanów basu i wychodzenia na bardzo głośne otoczenie. A takich użytkowników jest sporo. Trójki są dla mnie bardziej dopasowane i tańsze, choć pracujące zauważalnie krócej na baterii (6 h vs 15 h). Pytanie czy ktoś wytrzyma w takich słuchawkach 15 godzin bez przerw :)

To też mówiąc, niestety nie testowałem tamtych słuchawek i nie mogę wykonać żadnego porównania A-B o którymi pisał @Palpatine we własnym zakresie. Chyba że zakupiłbym je, ale nie mam takich planów (zresztą, kupiłem już CK3 więc po co mi drugie słuchawki tego typu).