Jump to content

Słuchawki do gier

napster4life
 Share

Recommended Posts

Witam!

Otóż szukam słuchawek do gier w granicach 500 zł, zalezy mi na wysokiej jakości dźwięku jak i pozycjonowaniu.

Aktualnie zastanawiam się nad HyperX Cloud oraz Pioneer SE-A1000

Tutaj również zwracam się z pytaniem, Czy jest jakiś odpowiednik w podobnej cenie do pionierów, który byłby słuchawkami zamkniętymi? Nie dodałem wcześniej ale dobrze by było, gdyby izolowały one otoczenie choć w pewnym stopniu.

Mogę również rozważyć dokupienie karty dźwiękowej do słuchawek jednak chciałbym się razem zmieścić w 500 zł :)

Moja płyta główna to MSI H81M-E33 (MS-7817)

Za wszelką pomoc dziękuję:)

Witam,

Założył Pan wątek w nieprawidłowym dziale, także pozwoliłem sobie go przenieść i we właściwej formie.

Najbardziej przestrzennym modelem zamkniętym do 500 zł powinny okazać się używane AKG K550 MKI. SE-A1000 to słuchawki w pełni otwarte o szczątkowej izolacji, jak również niestety nieprodukowane i wymagające wzmocnienia po stronie sprzętu źródłowego. 

Pozdrawiam.

Proszę uprzejmie. 

HyperX to również dobra propozycja w swojej cenie, wylistowana jako mocna alternatywa dla PC350 w Polecanych: http://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/

K550 będą grały jednak w wyższej od nich klasie. Zarówno one jak i HyperX nie będą potrzebowały specjalnych wydatków na sprzęt źródłowy. Owszem, wraz z lepszą kartą będzie słyszalna poprawa jakości odsłuchu (i również pozycjonowania, jeśli nowa karta będzie w tej materii skuteczna), ale nie będzie to u Pana zakup pierwszej potrzeby.