Jump to content

Alternatywa dla CAL!

Patriota
 Share

Recommended Posts

Witam, moje CALe właśnie wysiadly po 5latach. Jedna strona nie gra. Nie chce mi sie walczyc z nimi bo juz pady zle wygladaja i ogólnie czas na cos nowego. Szukam czegoś do muzyki elektronicznej, filmowej, hause itp. Nie slucham rocka, metalu itd. Czy znajdzie sie cos fajnego do 300zk? 

Beda glownie uzywane z Huawei P8 i Iphone 6. Co polecacie. Co mnie jeszcze denerwowalo w CAL to to ze juz przy srednio glosnej muzyce wszyscy wiedzieli czego slucham. Wiec ten parametr moglby sie poprawic. 

Dzieki za info. A gdybym chcial w przyszlosci dokupic sobie jakis dac sluchawkowy od fiio np. to czy np. Encore będą lepiej graly, tzn na tyle zeby byl sens kupowac takiego daca?

Teraz trochę OT. I drugie pytanie, ile wolac za uzywane CALe z prawdopodobnie uszkodzonym przetwornikiem? 40dychy? 

Edited by Patriota

Hmm nie ma tematu, okazalo sie ze kabel jest walniety, sprawdzil mi je gosc bardziej ogarnięty. Pytanie teraz czy ten zestaw do recablingu stąd:

http://forum.mp3store.pl/topic/122493-creative-aurvana-live-cal-recabling/

Jest nadal aktualny? 

I drugie pytanie bo mam w szafie kossy porta pro i przy okazji zamawiania kabli chcialbym je tez reaktywowac. Czy ten zestaw do CAL tez tu zda egzamin?

Raczej słuchawki nie zmieniły się przez te 2 lata, więc artykuł powinien być dosyć aktualny. 

Myślę, że tak. W wielu słuchawkach proces recablingu polega na dokładnie tych samych czynnościach. Jedynie inaczej będzie je Pan rozbierał. I tu uwaga z mojej strony, że KPP są dosyć delikatne, także proszę uważać przy wyciąganiu niebieskich talerzy z przetwornikami z plastikowej ramki.