Jump to content
Mikołaj Marcinkowski

[SPRZEDANE] Pathos Aurium, Converto MK2, Audeze LCD X + Akcesoria

Recommended Posts

Posted (edited)

Dzień dobry,

Mam do sprzedania niżej wymieniony sprzęt. Najchętniej sprzedał bym wszystko razem, ale rozważę każdą ofertę.

Mieszkam w Poznaniu, jeśli ktoś jest z okolicy, możemy się zastanowić nad odsłuchem. Proszę nie odbierać słowa "zastanowić" w złym sensie, ale każdy chyba widzi co się obecnie dzieje.

Mogę wysłać po przelewie lub za pobraniem po wcześniejszej zaliczce. Odbiór osobisty na terenie Poznania też wchodzi w grę.

Stan idealny oznacza bez najmniejszych śladów zużycia, brak jakichkolwiek rysek czy obtarć, pełną sprawność.

Na każdy sprzęt jest 2 lata gwarancji od daty zakupu.

Pathos Aurium - Sprzedane

- Data zakupu: 11/07/2019

- Stan idealny

Pathos Converto MK2 - 4900zł - Sprzedane

- Data zakupu: 10/09/2019

- Stan idealny

Audeze LCD X - 2900zł

- Data zakupu: 25/04/2019

- Stan idealny

Interconnect XLR Nordost Blue Heaven(0.4m) - 500zł - Sprzedane

- Data zakupu 11/07/2019 (Zapodziałem gdzieś kartę gwarancyjną, pochodzenie również salon TopHiFi, kupowałem razem z Converto MK2)

- Delikatnie przytarty napis nazwy kabla.

Kabel USB WireWorld - Starlight 8(0.6m) - Sprzedane

- Kupiony ok.2 tyg przed zakupem Converto MK2, zapodziałem dokument zakupu, pochodzenie Koris Poznań)

- Stan idealny.

Na temat sprzętu w internecie jest mnóstwo recenzji w internecie, dla mnie połączenie pathosów i lcd X jest genialne,  natomiast każdy ma swoje ucho, więc nie zmuszam do zakupu pathosów razem z audeze.

Powód sprzedaży jest dość osobisty. Od dziecka mam niedosłuch i aby w pełni czerpać z zalet tego sprzętu, muszę głośno słuchać muzyki. Niestety odbija się to na moim słuchu szybciej niż się spodziewałem, dlatego z bólem jestem zmuszony do sprzedaży.

Niestety z racji limitu rozmiaru zdjęć, załączam tylko jedno. Dla każdego zainteresowanego wyślę dowolną ilość zdjęć.

20200327_190437.jpg

Edited by Mikołaj Marcinkowski
Uaktualnienie rzeczy na sprzedaż
  • Like 5

Guest
This topic is now closed to further replies.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...