Jump to content

Zastępstwo dla SS Siberia v2 lub coś lepszego

charizard7
 Share

Recommended Posts

Witam!

Zapewne w internecie jest morze takich tematów ale dalej nie mogę odnaleźć konkretnej propozycji pod moje upodobania. Jak już w tytule wspomniałem miałem słuchawki Steelseries Siberia V2 (po przeszukaniu for pod kątem słuchawek uznane za mocno przereklamowane) ale mimo wszelkich opinii przypadły mi do gustu, ponieważ jestem miłośnikiem głębokiego i soczystego basu a i też nie raniących uszu wysokich tonów (o ile te słuchawki można tak opisać przez mało znającego się na tym człowieka). Po zapoznaniu się również z artykułami na tej stronie moją uwagę zwróciły następujące modele Superlux: HD681, HD681 EVO MKII, HD669 i ISK HP-580. Wyczytałem też, że model HD681 EVO MKII z powodu defektu wypadł z kategori polecanych. Słuchawki mam zamiar przeznaczyć w większej mierze do słuchania muzyki zespołów tj. AC/DC, Iron Maiden, Guns N'Roses, Linkin Park ale również czasami pop i house czy też electro-house. Grywam również w CS:GO lecz nie jestem jakimś zagorzałym graczem. Źródłem dźwięku jest niestety zintegrowana karta Realtek ALC892 (ustawienia eq w załączniku). Sprawa mikrofonu jest chyba drugorzędną sprawą, ponieważ mam zamiar kupić mikrofon doczepiany Zalman ZM-MIC1.Budżet tak myślę że do 150 PLN jestem w stanie poświecić na słuchawki. Liczę, że pomożecie mi w wyborze, ponieważ odniosłem wrażenie że to forum rozumie potrzeby miłośników muzyki i nie tylko.

Z góry dziękuję za pomoc.

eq- realtek.png

Edited by charizard7

Witam,

On 29.07.2016 at 11:13 AM, charizard7 said:

Liczę, że pomożecie mi w wyborze, ponieważ odniosłem wrażenie że to forum rozumie potrzeby miłośników muzyki i nie tylko.

Ze swojej strony zawsze próbuję. Choć czasami jest to karkołomne zadanie :), zwłaszcza gdy wymagania są wywindowane bardzo wysoko, a słuchawki najlepiej żeby były za darmo. Na szczęście w Pana przypadku jest całkiem prosta sprawa i rozwiązaniem dylematu najprawdopodobniej będą wymienione już ISK HP-580. 

Pozdrawiam.