Jump to content

Samson Go Mic - Czy warto?


Recommended Posts

Witam w wyszukiwarce forumowej nie ma nic o tym mikrofonie.

Zaciekawiła mnie jego niska cena, do tego był by to mój pierwszy lepszy mikrofon, chcę rozpocząć wstawianie coverów mój wokal + dźwięk z gitary akustycznej. Wszystko amatorsko, wiadomo to będą moje początki :) Ale też dobrym motywem byłby dla mnie to,że jest on przenośny i mały - więc mógłbym też sobie go zabierać do pracy i w pracy nagrywać wokal :) Zdziwiły mnie efekty z tego testu mikrofonu na yt : 

 Mikrofon posiada tylko wejście usb, nie ma xlr więc też jest spoko bo nie trzeba dodatkowo karty dźwiękowej. Czy polecalibyście mi ten mikrofon? Będę go używał głównie do wokalu. Pop , trochę amatorskiego rapu. Dźwięk z gitary akustycznej , covery ale i tak,że coś spokojnego jak np. pieśni katolickie :) Nie oczekuje wiele, ważne aby wokal był czysty i tyle by mi starczyło jeśli osiągnąłbym taki efekt jak na tym filmiku to by było mega :) Czy może jednak coś innego polecacie w tej cenie? w tej cenie widzę tylko superluxy i behringer c1u. Lecz nie są tak uniwersalne jak właśnie ten samson. Dla początkującego się nada? Według mnie tak. 

 

Link to comment
Share on other sites

Go Mic jest z tego co wiem jest nieco słabszą i bardziej kompaktową (składaną) wersją C01u i tylko pod USB. Mylony jest z wyraźnie tańszym modelem direct, więc w razie czego proszę uważać podczas zakupów. Jeśli obawia się Pan, że model C01u będzie dla Pana za mało uniwersalny, można myślę z Go Mic szczęścia popróbować. Będzie miał Pan zresztą w razie czego 14 dni na bezproblemowy zwrot, gdyby coś wyszło nie tak.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...