Jump to content
Sign in to follow this  
slepkris

Dac podobny do tego w lgv30 a nawet lepszy

Recommended Posts

Posted (edited)

Cześć. Mam 2 pytania;
 -ktory dac do słuchawek dostępny na rynku podobnie gra do tego ktory jest umieszczony w v30
- czy Pro-Ject Pre Box S2 Digital zagra na słuchawkach lepiej aniżeli v30
V30 rozsmakowal mnie w słuchaniu muzyki i chciałbym coś lepszego w rozsądnych proporcjach do ceny. Może jakieś propozycje? 

Edited by slepkris

A rozsądna cena to rozumiem, że tak gdzieś do około 10k zł? Podobno fajnym klocuszkiem stacjonarno-przenośnym jest Woo Audio Wa8(lampowy 9_9).  Możliwe, że rozsmakuje jeszcze bardziej.:fascinating:

17 godzin temu, slepkris napisał:

czy Pro-Ject Pre Box S2 Digital zagra na słuchawkach lepiej aniżeli v30

czekaj, pójdę poszukać kart tarota, gdzieś mi się zapodziały. Potem zobaczę co mówią karty na temat porównania Pro-ject do LG V30 na słuchawkach widmo, mam nadzieję, że karty wywróżą co to za słuchawki. Gorzej jeśli nie :omfg:.

Posted (edited)
8 minutes ago, Nehero said:

Podobno fajnym klocuszkiem stacjonarno-przenośnym jest Woo Audio Wa8(lampowy 9_9).

Gratulacje @Nehero! Gość pyta o daca podobnego do Sabre w LG v30, a Ty mu polecasz Wa8. Słyszałeś w ogóle którykolwiek z tych sprzętów? 

Edited by euter
  • Approved 1

3 minutes ago, euter said:

Słyszałeś w ogóle którykolwiek z tych sprzętów? 

Pewnie nie, ale skrzętnie skorzystał z sytuacji żeby się poczepiać :D

• Approved 1

Cieszę sie, że ktoś odpowiada. :) wiem, że nie jestem fanatykiem audio i posiadam braki :) nie mam kompleksów i moje ego nie dominuje nade mną by być uszczypliwym. :)

jeśli ktoś słuchał lgv30 I przesiadl się na coś fajnego niech się podzieli. Podobnie jeśli słuchał muzyki na Pro-Ject Pre Box S2 Digital. Jeśli coś innego to w cenie powyższych A nie dobrego samochodu :)

Również uważam, że pretensje do użytkownika nie były potrzebne. 

Prócz ceny (zakładam 1500 zł), zabrakło mi tu podstawowej rzeczy: jakie słuchawki są w ogóle używane? 

PS. Wątek NIE jest założony w prawidłowym dziale.

Posted (edited)

Obecnie mam Sony mdr1a bo takie pod lgv30 najbardziej mi podeszły i wg opisu Pro-Ject Pre Box S2 Digital powinien brzmieć ładnie. Słowo powinien jest tu kluczowe w praktyce :)

Nie mogę tez sprawdzić osobiście na odsłuchu i porównać

Edited by slepkris

Według mnie sprzętem wartym zainteresowania jest SMSL M500. Może odrobinę ponad budżet, ale jak zapytasz o rabat, to powinni coś upuścić.

Posted (edited)

Rzeczywiście nowsza konstrukcja. Przegladalem wcześniej (kość ess ta sama) ale spotkałem komentarz że gra cicho i że bywają szumy. Ale dzięki. Może ktoś słuchał już i jest w stanie go polecić? Czy można go zakupić i w przypadku gdy mnie nie zachwyci odesłać?

Edited by slepkris

Może akurat trafiła się wadliwa sztuka. Na ASR w recenzji wypadł co najmniej bardzo dobrze. Najlepiej przekonać się samemu na własne uszy, a gdyby coś się nie spodobało, to zawsze jest 14 dni na zwrot. 

Smsl m500 posiada sporo odnośnikow/opisów na necie. Niestety wszystkie są podobne lub takie same przez co są niewiarygodne. Kilka osób skarży się na szumy, trzaski. Ostatecznie przekonuje mnie Pan Jakub Ł. (który wie co pisze i o czym pisze) wymieniając istotne mankamenty. Zna ktos wysylkowy sklep gdzie bez kompleksów przyjmą zwrot z powodu, że nie spełnił oczekiwań?

2 godziny temu, slepkris napisał:

Zna ktos wysylkowy sklep gdzie bez kompleksów przyjmą zwrot z powodu, że nie spełnił oczekiwań?

Ja dzwonię i pytam...

Teoretycznie wszędzie mogę zadzwonić. I robię tak gdy kupuję coś tańszego. Ale praktycznie wiem że deklaracje nie idą w parze z rzeczywistością ;)

Nie mam takiego doświadczenia. Dzwonię domawiam i mam to na co się umówiłem. Przy tańszych rzeczach to szkoda mi mojego czasu.

Posted (edited)

Na chwilę obecną może być problem z zwrotami z wiadomych przyczyn w obecnych czasach. Będzie trzeba przeczytać dokładnie jakie są warunki zwrotu(każdy sklep internetowy takie ma w odpowiednim dziale). Teraz może być problem.

Edited by FreeQ

Okazuje się że jest problem nawet z wysyłką. Nie ma towaru na miejscu. Ale wg zapewnień mp3 Store zwrot będzie możliwy, podają nr tel i brzmi to dosc wiarygodnie. Niemniej jednak trzeba poczekać i uważać

AudioMagic i MP3Store jak dla mnie oznacza zero problemów... co więcej i tu i tu bardzo lubię ludzi którzy tam pracują. I cenię to co robią i jak robią. Na AVS2019 zaszokowali mnie pozytywnym i otwartym podejściem. Ponieważ uważam, że powinno się głosować portfelem, nawet jak mają cenę wyższą niż najniższa z ceneo to są moim pierwszym wyborem..

• Upvote 1