Jump to content

Dac podobny do tego w lgv30 a nawet lepszy


Recommended Posts

Cześć. Mam 2 pytania;
 -ktory dac do słuchawek dostępny na rynku podobnie gra do tego ktory jest umieszczony w v30
- czy Pro-Ject Pre Box S2 Digital zagra na słuchawkach lepiej aniżeli v30
V30 rozsmakowal mnie w słuchaniu muzyki i chciałbym coś lepszego w rozsądnych proporcjach do ceny. Może jakieś propozycje? 

Edited by slepkris
Link to comment
Share on other sites

A rozsądna cena to rozumiem, że tak gdzieś do około 10k zł? Podobno fajnym klocuszkiem stacjonarno-przenośnym jest Woo Audio Wa8(lampowy 9_9).  Możliwe, że rozsmakuje jeszcze bardziej.:fascinating:

17 godzin temu, slepkris napisał:

czy Pro-Ject Pre Box S2 Digital zagra na słuchawkach lepiej aniżeli v30

czekaj, pójdę poszukać kart tarota, gdzieś mi się zapodziały. Potem zobaczę co mówią karty na temat porównania Pro-ject do LG V30 na słuchawkach widmo, mam nadzieję, że karty wywróżą co to za słuchawki. Gorzej jeśli nie :omfg:.

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nehero said:

Podobno fajnym klocuszkiem stacjonarno-przenośnym jest Woo Audio Wa8(lampowy 9_9).

Gratulacje @Nehero! Gość pyta o daca podobnego do Sabre w LG v30, a Ty mu polecasz Wa8. Słyszałeś w ogóle którykolwiek z tych sprzętów? 

Edited by euter
  • Approved 1
Link to comment
Share on other sites

Cieszę sie, że ktoś odpowiada. :) wiem, że nie jestem fanatykiem audio i posiadam braki :) nie mam kompleksów i moje ego nie dominuje nade mną by być uszczypliwym. :)

 jeśli ktoś słuchał lgv30 I przesiadl się na coś fajnego niech się podzieli. Podobnie jeśli słuchał muzyki na Pro-Ject Pre Box S2 Digital. Jeśli coś innego to w cenie powyższych A nie dobrego samochodu :)

Link to comment
Share on other sites

Obecnie mam Sony mdr1a bo takie pod lgv30 najbardziej mi podeszły i wg opisu Pro-Ject Pre Box S2 Digital powinien brzmieć ładnie. Słowo powinien jest tu kluczowe w praktyce :)

Nie mogę tez sprawdzić osobiście na odsłuchu i porównać

Edited by slepkris
Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście nowsza konstrukcja. Przegladalem wcześniej (kość ess ta sama) ale spotkałem komentarz że gra cicho i że bywają szumy. Ale dzięki. Może ktoś słuchał już i jest w stanie go polecić? Czy można go zakupić i w przypadku gdy mnie nie zachwyci odesłać?

Edited by slepkris
Link to comment
Share on other sites

Smsl m500 posiada sporo odnośnikow/opisów na necie. Niestety wszystkie są podobne lub takie same przez co są niewiarygodne. Kilka osób skarży się na szumy, trzaski. Ostatecznie przekonuje mnie Pan Jakub Ł. (który wie co pisze i o czym pisze) wymieniając istotne mankamenty. Zna ktos wysylkowy sklep gdzie bez kompleksów przyjmą zwrot z powodu, że nie spełnił oczekiwań?

Link to comment
Share on other sites

Na chwilę obecną może być problem z zwrotami z wiadomych przyczyn w obecnych czasach. Będzie trzeba przeczytać dokładnie jakie są warunki zwrotu(każdy sklep internetowy takie ma w odpowiednim dziale). Teraz może być problem.

Edited by FreeQ
Link to comment
Share on other sites

AudioMagic i MP3Store jak dla mnie oznacza zero problemów... co więcej i tu i tu bardzo lubię ludzi którzy tam pracują. I cenię to co robią i jak robią. Na AVS2019 zaszokowali mnie pozytywnym i otwartym podejściem. Ponieważ uważam, że powinno się głosować portfelem, nawet jak mają cenę wyższą niż najniższa z ceneo to są moim pierwszym wyborem..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...