Jump to content

Słuchawki akg k 550 czy akg 240

Patryk
 Share

Recommended Posts

Mam do was wielką prośbę z udzieleniem odpowiedzi, od razu dopowiem że noszę okulary i nie wiem czy słuchawki zamknięte nie będą mi psuły wygody użytkowania. 

Słuchawek będę używał do codziennego użytku ( słuchanie muzyki (głównie pop czasami reggae, rock, muzyka elektroniczna) granie w gry na ps4 i komputerze, oglądanie filmów). 

Jako wzmacniacz który zamierzałem dokupić to  FIIO E10K OLYMPUS2.

PS: Za słuchawki zamierzam przeznaczyć do około 600zł ,a  za wzmacniacz do 500zł, także jeśli macie inne propozycje odnośnie słuchawek lub wzmacniaczy to chętnie rozważę tę propozycję 

Z góry dziękuje za odpowiedź

Edited by Patryk

Może lepiej zacznij od tego ile kasy chcesz przeznaczyć na to jakie są twoje preferencje muzyczne .

Jeśli nosisz okulary i chcesz użytkować k 550 to jak dla mnie srednio było z wygodą

Edited by Guest

Przecież użytkownik Krame już udzielił odpowiedzi.

Osobiście nie noszę okularów i nie odpowiem Panu na pytanie w których słuchawkach będzie wygodniej. Zwłaszcza że wygoda to pojęcie mocno uzależnione od anatomii użytkownika, która jest stricte indywidualna. Z obu modeli jednak wybrałbym K550 jako że mają mniejszy docisk niż jakikolwiek model z serii K2. Dodatkowo stalową opaskę w razie konieczności można lekko wygiąć / dogiąć aby ustalić najlepszą dla nas skalę docisku.

Plus precyzując to właściwie nie forum muzycznym a audio (tudzież może precyzując: słuchawkowym). Muzyczne wskazywałoby, że jego motywem przewodnim jest muzyka, a tak nie jest. 

Pozdrawiam.