Jump to content

Recommended Posts

Witam wszystkich!

Chciałbym się Was poradzić odnośnie wyboru głośników. Po lekturze 'polecanych' zdecydowałem się na głośniki firmy Microlab. Problem jest w wyborze odpowiedniego modelu. Pod uwagę biorę głównie B77 i FC-330, które różnią się subwooferem, w grę wchodzi też tańszy B73. 

Nie wiem które wybrać, ponieważ głośniki będą użytkowane do słuchania muzyki praktycznie wyłącznie elektronicznej (płyty CD i mp3) w jej wszystkich wersjach (EDM, house, trance, techno etc.)  i oglądania filmów. Użytkowane będą w pokoju w akademiku czyli w niedużym pokoju. Nastawiony jestem najbardziej na B77 ale czy brak subwoofera nie będzie zauważalny przy tych gatunkach muzycznych? I czy warto brać B77? Czy B73 są może w zupełności wystarczające do tych zastosowań?

Drugim moim problemem jest zakup karty dźwiękowej, chciałbym takową posiadać, jednocześnie nie wydając zbyt dużej ilości pieniędzy i kupując nówkę. Wszyscy polecają Asus Xonar DX, lecz wykracza on poza założony budżet, opcją pozostająca w budżecie jest Xonar DG. Czy jest to opłacalny zakup w Waszej opinii do tych głośników? Dodam, że używam też słuchawek Kingston HyperX Cloud (rebrandy Takstara Pro80 dla przypomnienia) i użytkuję ich głównie grając w CS:GO, no i do tej pory słuchając muzyki bo są dźwiękowo bardzo dobre i wygodne.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...