Jump to content

Słuchawki pełnowymiarowe

BoaR
 Share

Recommended Posts

Mam słuchawki jakieś za 30 zł chyba z esperanzy i są one dość niewygodne, mój brat miał słuchawki SONY MDRZX310APW.CE7 i były one dla mnie koszmarne dźwięk jakiś taki mało dźwięczny, ciemny i sprawiał wrażenie że słabo radzi sobie z górą. Zepsuły one mu się i kupił sobie PHILIPS SHL3060WT/00 i one bardzo mi przypadły do gustu. Dźwięk taki dźwięczny jaśniejszy i o 2 nieba lepszy od SONIAKÓW od których słuchawki za 30 zł były o niebo lepsze. I teraz pytanie, czy są słuchawki które mają jasny dźwięk są bardzo dźwięczne i lepsze od PHILIPSÓW oraz żeby dawały radę z górą, ale też pokazały na co je stać na dole, za rozsądną cenę max 150 zł może troche taniej, ale żeby były solidne mogą być nauszne lub wokółuszne byle były wygodne i ściskały trochę głowę, i miały miękkie poduszeczki, czy tam to co jest na uszach. Z góry dziękuję.

P.S. Soniaki sprawiają wrażenie takich przytłumionych i dlatego mi się nie podobają i może dlatego Philipsy mi sispodobały bo to pierwsze trochę lepsze słuchawki z jakimi miałem do czynienia xD

Edited by BoaR

Dzięki wielki kupiłem je i chyba się w nich zakochałem :), są świetne i o ile przedtem się zastanawiałem czy aby na pewno dobrze wybrałem, i czy nie lepiej było trochę dopłacić do lepszych, ale jak je założyłem to mi przeszło i bym już ich chyba nie oddał xD. Jeszcze raz dzięki wielkie.