Jump to content

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do 300zł (Metal/Rock/Rap)

Recommended Posts

Witam, szukam słuchawek dokanałowych do około 300zł. Główną miarę przykładam do grania cięższych gatunków (death metal, nu metal, black metal) ale chciałbym, żeby grało w miarę przyzwoici w lżejszym rocku/hard rocku oraz w pochodnych rapu. Bas powinien być mocny, głęboki ale nie przesadzony. Zalezy mi także aby góra była dość czytelna a nie "piszcząca". Chciałbym także aby scena była dość szeroka (oczywiście jak na możliwości dokanałówek). Źródłem będzie Iphone 6s. Ze słuchawek które na razie rzuciły mi się w oczy to:

-Sennheiser Momentum In-Ear

-Beyerdynamic Soul Byrd

-HIFIMAN RE-400

Chętnie zerknę także na inne propozycje, aczkolwiek nie interesują mnie słuchawki dostępne wyłącznie na stronach typu aliexpress. Z góry dziękuję za pomoc :) 

Edited by Radosławmilenials
Godzinę temu, Noizer napisał:

Jak zwykle polecę zapoznanie się z https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-przenosne/ . Wszystko o co pytasz tam jest, poparte wieloletnim, olbrzymim doświadczeniem i godzinami odsłuchów.

Zapoznałem się z listą, jednakże są tam tylko jedne słuchawki w tym przedziale cenowym które w dodatku niezbyt mi psują 

Widocznie w tym przedziale cenowym tylko jedne są warte polecenia ;) Zresztą nie bardzo to rozumiem, ponieważ sam napisałeś, że interesują Cię HIFIMAN RE-400, które własnie tam są polecane.

1 godzinę temu, Noizer napisał:

Zresztą nie bardzo to rozumiem, ponieważ sam napisałeś, że interesują Cię HIFIMAN RE-400, które własnie tam są polecane.

Bo po prostu przeczytanie nie miało w ogóle miejsca. Nie wiem czy i w tym wypadku tak jest, ale bardzo często zdarza mi się w komentarzach i mailach łapać piszących na zwykłym kłamstwie. Bo za dużo, bo nie chce się, bo tak łatwiej i wygodniej. Wspaniała recenzja, konkretnie i na temat, ale mam pytanie... etc. To nic że odpowiedź np. w recenzji jest kilka scrolli wyżej.

Paradoksalnie więcej czasu schodzi potem na dyskusję w wątku na forum i w ogóle jego napisanie, niż faktyczną lekturę rzekomo przeczytanej treści. Ponownie - nie wiem czy tak jest, ale nie chcę wnikać. Natomiast to też nie jest tak, że Polecane są wyrocznią, ponieważ na rynku jest znacznie więcej sprzętu, zwłaszcza tego ciekawego, niż to co jest opisane w Polecanych. Polecane to po prostu propozycje, które osobiście znam i mogę polecić. Jeśli komuś będą pasowały np. Grado SR60 albo K701, które w obu przypadkach w Polecanych się nie znajdują (są tylko K702 i wyższe), nic nie stoi na przeszkodzie, aby je kupić i być zadowolonym. 

2 godziny temu, Noizer napisał:

Widocznie w tym przedziale cenowym tylko jedne są warte polecenia ;) Zresztą nie bardzo to rozumiem, ponieważ sam napisałeś, że interesują Cię HIFIMAN RE-400, które własnie tam są polecane.

Napisałem iż polecane mi nie pasują pomimo tego że wymieniłem je jako te, które wpadły mi w oko ponieważ słyszałem o nich dobre opinie więc są w moim okręgu zainteresowania, natomiast nie pasują mi ze względu na dźwięk, który raczej nie pasuje do ciężkich gatunków. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

• Create New...