Jump to content

Słuchawki w stylu Creative Aurvana Live


Recommended Posts

Żona przy końcu ciąży, pomocy!!! :-/ Potrzebuję słuchawek w stylu Creative Aurvana Live, jak się okazuje muszą być zamknięte bo jak kupiłem Superluxy HD330 to się okazało, że słuchawki półotwarte nie dają jej to spać. Ci którzy mają już takie jazdy śmiać się nie będą, a nie chcę schodzić 2 piętra w dół żeby muzyki posłuchać. Czy coś jest lepszego od nich do 300zł, moje uszy słyszą niskie tony, wysokie i trochę średnich. Na ulotce z HD330 różnica między HD660 była tak,że te ostatnie różnią się niby tym że są zamknięte. Czy jakbym kupił HD660 i by mi nie pasował dźwięk i wymienił na przetworniki z CAL! (mam w tamtych słuchawkach uszkodzony pałąk i mocowania muszli, przetworniki są tam Foster) poprawiło by to coś?

  • Haha 2
  • Confused 2
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jeśli komuś to pomoże a miał Creative Aurvana Live i szuka czegoś lepszego lub podobnego to polecam Bluedio T4S koszt poniżej 200 zł. Bardzo przyjemne słuchawki, łączenie przez kabel lub bluetooth.

 

ps. Dziękuję za pomoc, córa mi się urodziła 2 dni temu :-D Dzięki Wam wiem, że nawet w takim czasie idzie samemu ogarnąć szukanie słuchawek.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...