Jump to content

Połączenie Blue Yeti ze słuchawkami przez adapter bluetooth


Recommended Posts

Witam serdecznie. Potrzebuję porady, informacji na temat połączenia słuchawek JBL BT500 z mikrofonem Blue Yeti. Sytuacja wygląda tak, że muszę podłączyć słuchawki bezpośrednio do mikrofonu minijackiem, żeby mieć odsłuch. Słuchawki które mam obecnie mają połączenie na bt, ale nie mają wejścia na jack'a. Czy ktoś się orientuje, czy istnieje możliwość połączenia tych słuchawek z mikrofonem przez jakiś adapter bluetooth na jack'a? Tak, żeby ten dźwięk oczywiście był odpowiednio czysty bo to akurat bardzo istotna kwestia.

Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę to są dwie opcję odsłuchu BY.

1. Podpiąć się kablem minijack do  portu na mikrofonie i regulować głośność pokrętłem na mikrofonie odpowiedzialnym za poziom sygnału na wyjściu słuchawkowym.

2. Ustawić odsłuch danego urządzenia w systemie (obstawiam, że WIN10)  w systemowym interfejsie audio (nie polecam), albo w dedykowanym mikserze ( np.: VB-audio) (polecam).

3. Urządzenie od odsłuchy mikrofonu BY także się zgłasza w systemie WIN10 i także można go przekierować i posłuchać.

Waraint (2) oznacza opóźnienie dziwięku zależne od bufora i czasu jaki system potrzebuje na przetworzenie informacji. Jakieś 300ms.

Edited by KiiT
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...