Jump to content

Recommended Posts

Witam, zakupiłem nie dawno AKG K702, wykonałem bas reflex moda, wymieniłem fabryczny kabel na Canare Starquad by poprawić czystość, jakość dźwięku i pogłębić scenę . Kolejnym krokiem była by wymiana fabrycznych padów (chyba żelowych) na bardziej komfortowe, tylko że nie wiem które by pasowały to po pierwsze, a po drugie bardzo bym nie chciał stracić na sceniczności (sporo w nich gram). Jeśli można wykonać jeszcze jakieś mniej zaawansowane mody do nich które są w stanie poprawić dźwięk to chętnie bym skorzystał z jakichś porad. Nie wiem czy to istotne ale podpięte są do AIMa SC808. 

Jeśli mogę prosić i forum tego nie zabrania to prosiłbym bardzo o linki, mogą być z Polski lub z aliexpres czy też podobnych stron. 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...