Jump to content

Słuchawki zamknięte do ok. 500-600zł

Kistaahz
 Share

Recommended Posts

Planuję niedługo zakupić nowe słuchawki, a jako że nie jestem w pełni obeznany na ten temat, proszę o pomoc w ich wyborze. Muszą być dość uniwersalne, dobrze radzące sobie z basem jak i niskimi częstotliwościami, jednak bez zaniedbywania środka i góry (słucham głównie elektroniki, jednak dość zróżnicowanej). W grę jak najbardziej wchodzi kupno DACa, najlepiej również w granicach 600zł, jednak byłby to zakup prawdopodobnie trochę oddalony w czasie, stąd chciałbym aby podłączone pod komputerową integrę nie brzmiały źle, chociaż oczywiście cudów się spodziewać nie będę.

Póki co zainteresowały mnie Beyerdynamic DT770 Pro 250Ohm, będzie to dobry wybór? Dopóki DACa nie dokupię impedancja pewnie da mi się we znaki, ale po zakupie chyba nie powinno być źle.

Co do DACa również prosiłbym o jakieś rady, w ich temacie jestem kompletnie zielony, a nie chce kupić kota w worku. 

Edited by Kistaahz

Na początku bardzo proszę zacząć od lektury Polecanych. Wraz z artykułami dodatkowymi stanowią potężną bazę wiedzy i konkretnych propozycji produktowych w zakresie słuchawek i DACów: http://forum.audiofanatyk.pl/index.php?/topic/5-zanim-zapytasz-polecane/

Przy Pana wymaganiach ze swojej strony mogę podpowiedzieć, żeby zwrócić uwagę na AKG K550, praktycznie w dowolnej rewizji. Zakup DACa jest z kolei uzależniony od wyboru słuchawek i jedna decyzja blokuje drugą.