Jump to content
Sign in to follow this  
Akiru

Słuchawki neutralne do 500zł

Recommended Posts

Witam szukam słuchawek do gier/muzyki.Budżet 500zł ewentualnie mogę lekko dopłacić. Preferuję neutralny dźwięk. Słuchawki będą podpięte pod kartę dźwiękową Asus Xonar AE. Obecnie posiadam Somic V2, poszukuję czegoś wygodnego w czym mogę przesiedzieć dużo godzin, bo w aktualnych po kilku godzinach bolą uszy, ale jakość dźwięku i tonalność jest doskonała dla mnie. Preferuję bardziej otwarte słuchawki ponieważ  pasuje coś usłyszeć jak ktoś mnie woła. Powinny mieć welurowe pady nie lubię tych z skóro podobnych tworów.

Edited by Akiru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Audio Technica ATH-PDG1. Recenzję znajdziesz tutaj: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-gamingowych-audio-technica-ath-pdg1/

Na amazonowej promocji w UK były do wyciągniecia za kwotę poniżej 400 zł, ale nawet obecne 450 na Amazon UK to dobra cena.

Są otwarte i posiadają pady welurowe, które jednak dla części użytkowników są zbyt płytkie. Ale można dokupić głębsze zamienniki.

Fantastyczne słuchawki do grania, szczerze polecam.

  • Thanks 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

Forum Audiofanatyk.pl

Forum audiofanatyk.pl to forum audio stworzone i prowadzone przez pasjonatów tematyki audiofilskiej. Prowadzone pod skrzydłami bloga, pozwala dzielić się opiniami i wrażeniami z odsłuchów, a także rozmawiać na tematy sprzętowe związane ze słuchawkami, kolumnami, wzmacniaczami i dowolnym innym sprzętem audio. 

×
×
  • Create New...